Szach mat! Beata Klimek ma większość w radzie miasta

Udostępnij
Tweet

Dzisiaj ogłoszono bardzo ważny transfer w przyszłej Radzie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Radnym z komitetu Beaty Klimek brakowało jednej osoby do osiągnięcia większości. Obecna sytuacja pozwala swobodnie realizować program prezydent Beaty Klimek bez wchodzenia w koalicję. Radną na wagę złota okazała się Elżbieta Grochowska, która z listy Prawa i Sprawiedliwości otrzymała 553 głosy. Obecnie zasiliła klub radnych skupionych wokół prezydent i została brakującym 12-tym ogniwem.

+

Niewykluczone, że to nie koniec transferów. Są prowadzone rozmowy z jeszcze jednym radnym, który dostał się do rady miasta z innej listy wyborczej. Ten transfer w obecnej sytuacji nie jest jednak konieczny.

Sytuacja w mieście może być przykładem dla radnych powiatowych. Ci obecnie prowadzą intensywne rozmowy w celu osiągnięcia większości. Dopiero połączone grupy radnych wybiorą zgodnie starostę. Przypomnijmy, że tę funkcję może pełnić osoba spoza grona przyszłych radnych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

164 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lalunia
5 lat temu

te pajace zniszczą miasto do reszty

wprost
5 lat temu

Taka mamy prezydent,ktora tak załatwia swoje interesy…przekabacić sprzedajne kukly,byle wyjść na swoim.Ku czemu to zmierza? Biedny Ostrow…Czy znajdą się tu u władzy prawi ludzie,ktorzy będą miec na uwadze wszystkich mieszkańców,a nie tylko wybrańców z kręgu znajomych p.prezydent.?

olaf
5 lat temu

magda moglas zaśiąść w komisji a nie mętrkować teraz Janusz a widziałeś jak poseł Ławniczak gościł się z komuchami w Gałązkach W. nawet pozował do zdjęć w naszym rynku to nie jest zdrada ha ha no może nie ksiądz tam też był

glupkowaty usmiech
5 lat temu

i znow kapciowy na zdjeciu ten sie nasprzedawal w zyciu

prywatny przewoznik
5 lat temu

moze teraz wrescie bedziemy mogli korzystac z przystankow

Janusz
5 lat temu

To bardzo dziwne komentarze,pełne nienawiści i zazdrości.Mieszacie barwy polityczne z działaniem w samorządzie.Co dla Ostrowa zrobili Mikołajczyk,Ławniczak,Urbaniak?

Anka
odpowiada  Janusz
5 lat temu

To mogła się nie pchać pod te barwy polityczne tylko założyć swój komitet.

do Janusza
odpowiada  Janusz
5 lat temu

A ty z jakiej planety spadłeś?

Garncarska
5 lat temu

Ciezka sytuacja ogolnie albo wyjsc z twarza i miec honor i jak polak przyznac sie do podpisu albo pokazac swoim 553 wyborcom srodkowy palec…. ciezka sprawa ale przynajmniej cos sie dzieje w ostrowie

i słusznie
odpowiada  Garncarska
5 lat temu

Postąpiła słusznie,skoro tylko 553 pisiorów na nią głosowało ! Uznała,skoro ją tak mało lubią,to zmieniła towarzystwo ! Ktoś pyta co zrobi,bo podpisała lojalkę,odpowiadam – będzie robiła kasę prywatnie i jako radna ! A pisanie o honorze w polityce,to pisze tylko grupa nieudaczników. Trzeba umieć się ustawić w życiu,bo inaczej całe życie. spędzicie na gderaniu ! Ha,ha,ha ! A w gościńcu bal i frykasy, Wam pozostało ślinienie się na forum !

joanna
odpowiada  Garncarska
5 lat temu

Grochowska baba o wielu twarzach falsz bije z jej oczu a moze by tak ja na prezydenta nie do twarzy pani Beciu w tym towarzystwie

Magda
5 lat temu

W komisji na zębcowie siedziało 3 kelnerów pani Grochowskej i to ma być sprawiedliwe.

164
0
Napisz co o tym sądziszx