Infolinia dla seniora

Od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 15.00 ostrowscy seniorzy mogą korzystać ze specjalnej infolinii. Została ona stworzona, aby mogli sprawnie uzyskać informację o pełnej ofercie działań senioralnych dostępnych w Ostrowie Wielkopolskim.

+

Pod numerem telefonu 62 720 48 26 wszyscy seniorzy mogą uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące przywilejów, programów oraz innych udogodnień oferowanych przez nasze miasto dla seniorów.

– Seniorzy zwracali naszą uwagę, że nie wszyscy posługują się biegle internetem, więc czasem dotarcie do niektórych informacji adresowanych właśnie dla starszych mieszkańców naszego miasta zajmowało im sporo czasu – mówi prezydent Beata Klimek. – Teraz mogą wszelkie informacje uzyskać w bardziej tradycyjny sposób, bo z wykorzystaniem rozmowy telefonicznej. Mam nadzieję, że ten sposób ułatwi dostęp do informacji i jeszcze więcej seniorów będzie korzystać z oferty senioralnej naszego miasta.

POLECANE NEWSY

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alfa
3 lat temu

Dziekujemy !!

1
0
Napisz co o tym sądziszx