Połowa elektoratu PO i .N wolała zagłosować na Klimek

Udostępnij
Tweet

Analizując wyniki tegorocznych wyborów samorządowych można dojść do ciekawych wniosków. Okazuje się, że połowa sympatyków i wyborców, którzy oddali głosy na kandydatów do rady miejskiej z list Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej wolała zagłosować na Beatę Klimek, aniżeli na Damiana Grzeszczyka reprezentującego wspomnianą grupę polityczną.

+

Prezydent Beata Klimek zdobyła 20 483 głosy. Damian Grzeszczyk z list Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej 3 985. Na radnych z list PO i .N oddano 8779 głosów, a na komitet Beaty Klimek 13 536 głosów. Szukając brakujących głosów oddanych na prezydent Beatę Klimek, łatwo zauważymy, że to właśnie połowa elektoratu wspierającego opozycję, wolała zagłosować na nią. Wyborcy dostrzegli słabość Damiana Grzeszczyka i nie dali mu szans. Przegrał nawet z Łukaszem Mikołajczykiem, który musiał się zmierzyć z dużym antyPiSowskim nastawieniem mieszkańców.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M43
5 lat temu

No to Pani Prezydent do pracy.
Rzucam hasło:
Z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości-proszę zbudować w naszym mieście kolejnych 100 rond po których będą mogli poruszać się bezpiecznie tylko (jak dotąd) rowerzyści.:(

Muszka
5 lat temu

Najważniejsze, że kolejny sezon będziemy truci przez smog i nikt nie kiwnie palcem na to… Poprzytulamy się i o wszystkim zapomnimy.

Wacuś żartowniś
odpowiada  Muszka
5 lat temu

Właśnie o to chodzi – żeby wytruć takie insekty jak Ty ! Klimek wie co robi ! Bo pod kołdrą jak są insekty, trudno się przytulać ! Ha,Ha,Ha, – noś przy sobie woreczek na żółć – bo wygrana Klimek bardzo boli i wątroba się lasuje ! Szczekasz i szczekasz a karawana idzie dalej – Klimek nadal rządzi ! Trochę wyluzuj, 5 lat przed tobą jazgotu ! A p. Klimek w fotelu prezydenta wygodnie !!! Możesz odkorkować !

OSTR
5 lat temu

Sporo głosów dało Beacie poparcie Radka. I bardzo dobrze.

dzieciaki
5 lat temu

Mamo mamo co co co przegrał dzieciak ??? no to co ?? nie płacz jutro będzie dobry dzień ??? a

Xxx
5 lat temu

A pan posel urbaniak jaka ma teorie ze jego partia osiagla ostrowie takie wyniki

Lucjusz ze Słupska
5 lat temu

Jeżeli Herwich Marian uzyskał 1565 głosów, a Kornaszewski Andrzej 675. to kto komu ciągnął? O pardon kto kogo pociągnął?

Dżon
5 lat temu

Ludzie po prostu nie dali się nabrać na podziemne parkingi.darmowe komunikacje,teatry.uniwersytety i zagłosowali na program realny do zrealizowania.

Alutka
odpowiada  Dżon
5 lat temu

i w związku z tym grajdoł zostanie grajdołem z tężniami do wdychania ołowiu ławkami z podgrzewaczami zimą i chłodzeniem latem i kieszonkowymi parkami

35
0
Napisz co o tym sądziszx