Włamał się do magazynu marketu w poszukiwaniu…

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który włamał się do magazynu jednego z marketów. 25-letni mieszkaniec Ostrowa włamał się do magazynu w poszukiwaniu napojów. Za przestępstwa kradzieży z włamaniem odpowie przed sądem.

+

W nocy z 12/13 października dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim został powiadomiony o podejrzeniu włamania do magazynu jednego z ostrowskich marketów. Natychmiast we wskazane miejsce pojechali policjanci, gdzie wewnątrz pomieszczenia, zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo mężczyznę. Przy zatrzymanym został ujawniony młotek, śrubokręt i latarka. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy

Włamywacz to 25-latek z Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazuje nie pierwszy raz wszedł do magazynu, 25-latek włamał się też pod koniec września i na początku października. Mężczyzna kradł soki i alkohol.

W świetle obowiązujących przepisów za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawiania wolności. O wymiarze kary dla podejrzanego mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rzeźnik wyborowy
5 lat temu

dobrze, że nie ukradł fileta bo wczoraj kupiłem ostatniego na obiad

1
0
Napisz co o tym sądziszx