OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Grzeszczyk pozwał Klimek w trybie wyborczym. Jest decyzja Sądu

Adwokat z wykształcenia Damian Grzeszczyk, kandydat PO i .Nowoczesnej w wyborach prezydenckich Ostrowa Wielkopolskiego, postanowił zadać ostatni cios liderce przedwyborczych sondaży Beacie Klimek. Postanowił pozwać ją w trybie wyborczym za publikację w bezpłatnej gazecie “Głos Beaty Klimek”. Pan mecenas w I instancji przegrał i podkulił ogon.

+

Sporna treść dotyczyła jednego z artykułów gazety wyborczej wydanej przez obecną prezydent Beatę Klimek. Ujęte w niej było określenie, że dwóch kandydatów rozpoczęło swoje działania wyborcze przed oficjalnym rozpoczęciem kampanii. Adwokat wykorzystał cały swój potencjał i doświadczenie. To nie wystarczyło, by przekonać sąd do swoich racji. Podobno na sali sądowej jedna z obecnych osób, od Grzeszczyka, robiła zdjęcia Beacie Klimek, by zapewne ją obśmiać w późniejszych publikacjach. Po decyzji kaliskiego Sądu pozostaje jedynie podkulić ogon i przyjąć rozstrzygnięcie z pokorą. Decyzja jest nieprawomocna.

49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
odpowiada  Ha,ha !
2 lat temu

Zapomniałeś człowieku, że Beata Klimek jest prezydentem i to, że pracuje to żadna łaska, to Jej obowiązek za spełnienie którego nie ma potrzeby dziękować i śpiewać hymny pochwalne, ma za to wynagrodzenie.

korkowski
odpowiada  Jaśko
2 lat temu

To miernota wylansowana przez komuchow

Dentysta
2 lat temu

Ładne zęby (jedynki przód) ma Grzeszczyk na plakatach, śmiech na sali.

krzysiek67
2 lat temu

No i jaka decyzja w apelacji? Bo już na pewno zapadła. Jako mieszkaniec proszę o informację żeby wiedzieć kto ma w tym sporze rację

Dżon
2 lat temu

na szczęście Grzeszczyk nie ma nad sobą prezesa który nie uznaje żadnych niewygodnych wyroków sądu ani żadnych przegranych wyborów więc Grzeszczyk prędzej zaakceptuje niewygodny wyrok niż kandydat PiSu gdyby znalazł się w takiej sytuacji.

czytelnik
2 lat temu

Grz .yk to jest pies wyborczy Jarka U ka pies idzie przoxem a a pan jego z tyłu

kefir
odpowiada  Ola
2 lat temu

Raczej to drugie. Nasz Radziu wyraźnie jest za Klimkową.

Osa
odpowiada  MARYŚ
2 lat temu

Konkretnie CO ??? Chyba wiaty…i wiatry

TEMIDA
odpowiada  gang
2 lat temu

jest jeszcze apelacja

Mecenas
2 lat temu

Panie Kowalski sprawę żeśmy wygrali musi pan tylko wybulić grzywnę i pójść swoje odsiedzieć.

49
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x