OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

PO i .N zaprezentowały swoich kandydatów

W poniedziałkowe popołudnie odbyła się ostrowska konwencja Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej. Podczas niej zaprezentowano kandydatów do Rad Miejskiej, Powiatu oraz Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Całość trwała 45 minut.

+

Konwencja PO i .Nowoczesnej dość blado wypadła na tle konwencji Łukasza Mikołajczyka. Zestawiając twarde liczby, na spektakl opozycji przybyło około 110 osób, natomiast do przedstawiciela partii rządzącej przyszło ok. 270 osób. Na uwagę zasługuje również konwencja prezydent Beaty Klimek, która jako jedyna wyszła do ludzi. Tym bardziej, że przed miejscem konwencji Łukasza Mikołajczyka stała służba ochrony.

Poza możliwością usłyszenia imienia oraz nazwiska kandydatów, a także zobaczenia części z nich na żywo, nie padło chociaż po jednym zdaniu opisu ich sylwetek. Wiele osób było nierozpoznawalnych dla ogółu społeczeństwa. Jedną z obecnych osób, wzbudzających wiele emocji, była Krystiana Drozd.

Podczas przemówienia, poseł Jarosław Urbaniak cieszył się, że konwencja odbywa się we wnętrzach odnowionej “Starej Biblioteki”. Zapomniał jednak, że przez jego kadencję stała opustoszała, ponieważ nie było chętnych do wydzierżawienia tej powierzchni. Taki inwestor pojawił się dopiero w kadencji Beaty Klimek.

Kandydat na prezydenta Grzeszczyk od kilku tygodni przyjął strategię, żeby mówić mniej niż więcej. W ten sposób próbuje zatrzeć fatalne pierwsze wrażenie wynikające z wielu językowych pomyłek.

91 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
@Muszja
odpowiada  Muszja
2 lat temu

Lepiej żeby dalej brnął z PO?

Muszja
2 lat temu

Matuszczak radny z PO w tym roku kandyduje z list PIS. Ludzie nie glosujcie na przefarbowanych lisów!

marian
2 lat temu

banda bezczelnych nygusów i przekrętów ,wyrzuć my ich na aut

wostrowiesmieszniejest
2 lat temu

Kobiety z PO potrafią walczyć. Dwie już popierają kandydata PiS na urząd prezydenta miasta.

Jacek
2 lat temu

Co robił towarzysz mgr Kwaśniewski i jego kumple 13 grudnia 1981 roku? P. S. Ten komunistyczny gangster był przez 10 lat prezydentem Polski wybranym w demokratycznych wyborach! Dziękuję za taką demokrację!

Bolo
odpowiada  jan
2 lat temu

Beneficjencie włącz sobie od czasu do czasu coś innego niż tvpis czy, trwam bo od tej propagandy rozum ci odjęło

23
2 lat temu

głosujemy na kandydatów urodzonych po 1989r,

Antek Drugi
odpowiada  Sławek
2 lat temu

Nie coś, tylko bardzo dużo. Dostał na tacy, ale podejmowanie decyzji to …

91
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x