OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nie żyje Adaś z Cerekwicy (aktualizacja)

Po prawie siedmiu miesiącach od tragedii, do której doszło w Cerekwicy k. Jarocina, zmarł mały Adaś. Było to dziecko, które cudem przeżyło, po tym gdy ojciec dźgnął go nożem, kiedy jeszcze przebywał w łonie matki.

+

Mały Adaś przebywał przez kilka tygodni na oddziale neonatologicznym w ostrowskim szpitalu. Kiedy był wypisywany, lekarze stwierdzili, że jest w sporym stopniu niedotleniony. W kuluarach można było usłyszeć, że taki stan w dłuższej perspektywie zagraża jego życiu i może nie dożyć roczku.

W wyniku niedotlenienia nie widział i nie było pewności czy będzie z nim kontakt.

Adaś wrócił wczoraj do domu z wyjazdowego turnusu rehabilitacyjnego. Zmarł w sobotę o 6.00 rano. Dwie godziny wcześniej jego mama zorientowała się, że serce chłopca przestało bić. Rozpoczęła się kolejna walka o życie. Tym razem lekarzom nie udało się przywrócić czynności życiowych malca. Na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok.

63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dominik
1 rok temu

Wyrazy Współczucia ☹
Nie wiem co za bydlę może coś takiego zrobić i nie rozumiem na co schodzi ten popaprany świat ? jeszcze raz wyrazy współczucia dla całej rodziny a przede wszystkim dla mamy maleństwa niech mu ziemia lekką będzie ?

Kulson

Masz rację, niezła patola to jest…

Jula
2 lat temu

Jak ta dziewczyna się odnajdzie teraz ja pierdziu.Koszmar!Cierpienie do końca życia. A ten morderca już ma wyrok PIEKŁO po śmierci. Sam sobie je zafundował, a tu na ziemi czeka go namiastka tego co spotka go w piekle.

Paula
2 lat temu

Znałam ich osobiście zwykła poukładana porządna przemiła rodzina p .Grażyna i Janusz przemili ludzie
Szkoda słów na Eryka dostał zasłużoną Kare .
Aby mi Natalii i Ani szkoda tyle co wycierpiały

Ja
2 lat temu

Tak mnie przygnębiała ta tragedia,tak mocno żal mi jest tej pani.straciła najbliższych nieodwracalnie przez…nawet nie potrafię go nazwać bo nie jest człowiekiem.jak tu żyć wogóle dalej kiedy się traci rodziców,a za chwile własne dziecko to horror.ktoś napisał że nie ma Boga.Bóg jest tylko nie można za wszystko zło obwiniać Jego.wracając życzę dużo siły dla tej pani,choć to będzie bardzo trudne.płakać się chce aż serce pęka.

Kasia
2 lat temu

Uważam że mamie Adasia trzeba pomóc to co przeżyła bardzo jej współczuję a tego s k**we syna bym zjebala za to co zrobił normalnie aż się popłakałam co za szmata powinni go w pudle wszyscy tak wy j*bac w dupe że by zdechł. Pomóżmy mamie Adasia w zbiórce aby wiedziała że może liczyć na pomoc z naszej strony w pogrzebie

Ktoś z Jarocina

Eryk nie chciał nigdy wstąpić do policji 😉 znałem tą ku*we osobiście ze szkoły. Cała rodzinka niezła patola. Od dawna było wiadomo, że tą ku*wa kogoś zabije…

..
odpowiada  Ja
2 lat temu

Jeśli jest śmierć nagła to robi się sekcję zwłok.

NÓŻ SIĘ W KIESZENI SAM OTWIERA!!!
2 lat temu

Brak mi słów….wyrazy współczucia dla Pani Natalii….Jestem pewny , że teraz dojadą to scierwo współwiezniowie…za zabicie dziecka i to na dodatek absolwenta szkoły policyjnej czeka piekło z ich strony. Będzie codziennie przeżywał tortury, bo tak robią z tymi co zabili dziecko lub matkę. Wiem o tym. A jeszcze na dodatek chciał zostać policjantem – będzie miał za to co zrobił all inclusive w pierdlu i to do końca swoich nedznych,frajerskich dni.

Boa
2 lat temu

Oby wspolwiezniowie zgotowali mu ,, owacyjne ” przyjęcie i ,, umilili” czas

63
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x