Stypendia 2018 cz. 1 – galeria

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek pierwsza grupa uczniów odebrała Stypendia Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. O tym, jak zdolnych uczniów mamy w Ostrowie Wielkopolskim niech świadczy fakt, że było ich ponad 230.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Radny zmienił polityczne barwy
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
olka
4 lat temu

Ciekaw jakby wiele z tych średnich wyglądało gdyby nie prace domowe rodziców;) Tak jak pisze”stary nauczyciel”-stypendia za coś więcej niż zakuwanie.

stary nauczyciel
4 lat temu

Te stypendia to szaleństwo. Gorsze niż 500 +. Ta presja na średnią do niczego nie prowadzi. Połowa z tych nagrodzonych nie ukończy porządnych uczelni. Ograniczyć liczbę wyróżnionych do tych, którzy jeszcze zajmują miejsca w konkursach, mają osiągnięcia sportowe lub artystyczne i udzielają się w różnego rodzaju wolontariatach. Maksimum 10 osób w mieście. Reszta kasy na wyposażenie szkół.

ania
4 lat temu

Obyście dzieciaki mały w życiu farta a tego Wam nawet najlepsza średnia nie zapewni….

Oduraczany
4 lat temu

„Stypendia 2018 cz. I – galeria”. Już nie mogę się doczekać części drugiej, ale to może tak przed samymi wyborami żebym nie zapomniał na kogo mam głosować.

Heh
odpowiada  Oduraczany
4 lat temu

I jeszcze dzisiaj „impra” dla tych, którym nie przyznano, bo pieniążków zabrakło. Będzie kilkoro rozczarowanych dzieciaczkow (z wymaganą na stypendium średnią) z rodzicami. Oj dopiero będzie przytulać, żeby pocieszyć. Lubi sobie pobalować kobitka

27
0
Napisz co o tym sądziszx