OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Stypendia 2018 cz. 1 – galeria

W poniedziałek pierwsza grupa uczniów odebrała Stypendia Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. O tym, jak zdolnych uczniów mamy w Ostrowie Wielkopolskim niech świadczy fakt, że było ich ponad 230.

+

POLECANE NEWSY
27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
olka
2 lat temu

Ciekaw jakby wiele z tych średnich wyglądało gdyby nie prace domowe rodziców;) Tak jak pisze”stary nauczyciel”-stypendia za coś więcej niż zakuwanie.

drabe1
odpowiada  Muszka
2 lat temu

Siedż na swoim ciastku i nie przeszkadzaj. Zjedz kremówkę i czytaj mądrzejszych.

dekaczyzator
odpowiada  Muszka
2 lat temu

Pewnie spóżniona menopauza przyszła….

Showmaksiu
odpowiada  Wyborca
2 lat temu

A ja bym nie firmował twarzą dziecka tego cyrku. Bo nie chciałbym robić tej Pani kampanii wyborczej. Wolałbym nagrodzic jego pracę sam, a nie na takim czymś, bo nie wiem nawet jak to nazwać?. Wcześniej gal dla tych co stypendiów nie dostali nie było. Czyżby wybory?

stary nauczyciel
2 lat temu

Te stypendia to szaleństwo. Gorsze niż 500 +. Ta presja na średnią do niczego nie prowadzi. Połowa z tych nagrodzonych nie ukończy porządnych uczelni. Ograniczyć liczbę wyróżnionych do tych, którzy jeszcze zajmują miejsca w konkursach, mają osiągnięcia sportowe lub artystyczne i udzielają się w różnego rodzaju wolontariatach. Maksimum 10 osób w mieście. Reszta kasy na wyposażenie szkół.

Heh
odpowiada  Oduraczany
2 lat temu

I jeszcze dzisiaj “impra” dla tych, którym nie przyznano, bo pieniążków zabrakło. Będzie kilkoro rozczarowanych dzieciaczkow (z wymaganą na stypendium średnią) z rodzicami. Oj dopiero będzie przytulać, żeby pocieszyć. Lubi sobie pobalować kobitka

ania
2 lat temu

Obyście dzieciaki mały w życiu farta a tego Wam nawet najlepsza średnia nie zapewni….

:(
odpowiada  raval
2 lat temu

Zwiększono do 5.5 i tak wszyscy nie dostali. Dzisiaj jest impreza dla tych, którzy nie dostali. Dyplomiki dla nich są. Po co to?

Pop215
odpowiada  Wyborca
2 lat temu

Do @showmaksiu.
Ja pójdę bo jestem dumny z mojego dziecka.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie i chęć bycia tata takiego dziecka,ale może uda się w przyszłym roku.
Czy jeśli Polacy w siatkówkę przegraliby finał tzn., że nie powinni odbierać medalu srebrnego?

Oduraczany
2 lat temu

“Stypendia 2018 cz. I – galeria”. Już nie mogę się doczekać części drugiej, ale to może tak przed samymi wyborami żebym nie zapomniał na kogo mam głosować.

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x