OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Korwin-Mikke znowu szokował

Ci, którzy przybyli na spotkanie z Januszem Korwin-Mikke nie mogą żałować. Lider partii Wolność przybył do Ostrowa Wielkopolskiego, by w nKlubie wygłosić komentarz do bieżących wydarzeń w kraju i na świecie. Przy okazji zaprezentowano kandydatów do Rady Powiatu Ostrowskiego, w skład której wchodzą przedstawiciele Narodowców, partii Wolność i Kukiz`15. Jak sami powiedzieli, chcą wejść do rady, żeby przyjrzeć się układom.

+

[fvplayer src=”https://youtu.be/p62KKdyU99w” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2018/10/korwin.jpg”]

Janusz Korwin-Mikke na początku stwierdził, że nie będzie tłumaczyć czym jest samorząd. Zaproponował internautom obejrzenie TEGO filmu. Poniżej przedstawiamy główne myśli lidera partii Wolność, które padły podczas spotkania. Cały zapis w materiale wideo.

Janusz Korwin-Mikke: Teraz wszystko co jest, musi się rozwalić. Obecny ustrój wkrótce padnie, nie dlatego że jest zły, tylko dlatego, że bankrutuje (podał na wzór USA). – Chyba, że normalność przywrócą Arabowie lub Muzułmanie. Musimy się szykować, gdy ten czas nastąpi (na wzór podał Włochy). Korwin ma nadzieję, że wojsko pozostanie po właściwej stronie. Ludzie, którzy zachwalają PiS za 500+, sami zaczną protestować.

– Chcemy by wszyscy mogli się bogacić, chociaż w różnym tempie. Obecnie żyjemy w lewicowym eurosocjalizmie. Cokolwiek się nie zrobi i tak będzie po równo. Jak będzie leniem, to po dwóch dniach się nawróci. Zasiłek nie uczy rozumu, uczy bezradności. Nie można dawać zasiłków dla samotnych matek. Socjaliści w ten sposób niszczą naród. Trzeba im łapy poucinać. My prawica myślimy o przyszłości, o tym co będzie z Polską za 20-30 lat, a socjaliści o teraźniejszości. Chciałem żeby zakazać zadłużania kraju. Teraz każdy kto się rodzi ma ~28 000 zł długu. Wtedy był ryk Sejmu, bo wyborcy chcieli by zadłużać kraj. Politycy chcą wygrywać dzisiejsze wybory a nie myślą o przyszłości.

Naród to nie jest dzisiejsze społeczeństwo. Za dwa dni to będzie inne społeczeństwo. Naród to są nasi przodkowie, którzy przekazali nam wartości. Rządzący Europą mają głowy pełne dogmatów. Gdy im się powie coś normalnego, robią wielkie oczy. Prawa kobiet w parlamencie europejskim są dziwnie realizowane, przykład konieczności uproszczenia procentów dla kobiet, ponieważ ich nie rozumieją.

Kiedyś Europa miała najlepsze wartości na świecie. Teraz jest całkowicie odwrotnie. Lepiej byłoby, żeby Polska była pod okupacją Arabów. Kiedy Hiszpania była pod okupacją arabską, była chrześcijańska, a teraz to zanika. U Arabów zakazane są podatki typu dochodowe. Kiedyś w Europie była kara śmierci, a teraz musimy czekać na Arabów, aż ją przyprowadzą.

(Opisanie sprawy dziecka, którego rodzice chcieli żeby umarło (Alfi Evans)).

Daje się do klasy jednego czy dwóch debili i poziom klasy się obniża. Kiedyś uczył się chłopaków bić, a teraz banda urzędników chce by naród był potulny. Chłopcy mają być agresywni, bo kto nas będzie bronić. Każda dziewczyna wie, że chłopak musi mieć jaja, może jej przyleje, ale ją obroni. Kolejny przykład, gdzie dziewczyna była gwałcona, a jej chłopak chciał z napastnikiem negocjować.

O globalnym ociepleniu – że jest to cykl, bo kiedyś też było.

Czy wojska uda powinny stacjonować w Polsce? – nie, bo nas nie obronią m.in. przed Ukrainą. Są zagrożenia ze strony obecności obcych wojsk. Ponadto Polska powinna dotrzymywać słowa, bo Rosja wyraziła zgodę na wejście Polski do NATO, ale pod warunkiem. że nie będą ich wojska stacjonować na terenie Polski. Odtajniono akta układu warszawskiego na co Rosja też nie wyraziła zgody. Jeszcze stanom zjednoczonym płacimy za ich wojska, jesteśmy ich pachołkami. Mamy w rządzie idiotów. Rozmawiam z Niemcami i Rosjanami i wszyscy nas uważają za pachołka Amerykanów. Jak widzimy zachowanie Dudy w Ameryce, to widać że jest to piesek pokojowy.

Pytanie od uczestnika spotkania dotyczące Wenezueli i socjalizmu – są ludzie którzy myślą co się może stać. Z tyłu głowy są myśli, że może być nowy Hitler czy Stalin. Ludzie w Unii nie mają takiego przewodnictwa.

Przemyślenia nt. budowy drapaczy chmur. Pod rządami Unii Europejskiej zdychamy. Nienawidzi Europy i pozytywnie o Rosji.

Wątek zasiłków dla uchodźców.

Pytanie o ustawę 447 – USA tępią nacjonalizm. Ustawa każe monitorować czy zwracane są majątki żydowskie. Jest to czysty nacjonalizm i nie ma powodu, by mienie jednego Żyda oddawać innemu Żydowi. My się na to nie godzimy. Pytanie dotyczące gospodarki odpadami. Mówi, że lepiej funkcjonowało, gdy było prywatne, a teraz jest to kwestia powiatu.

Dobro środowiska – nie wiadomo czy będzie cieplej. Grożą nam, że za 200 lat temperatura wzrośnie o 2 stopnie. W Ostrowie będzie tak jak w Belgradzie. Globalne ocieplenie jest czymś dobrym. Dłużej trwały prace na budowach. Nie mówi się o globalnym ociepleniu tylko o zmianach klimatu. Chodzi o branie pieniędzy za walkę, bo zawsze można część ukraść. Nie ma sensu walczyć ze zmianami klimatu. Są cykle klimatyczne. Jak za dużo palimy węglem to produkujemy dwutlenek węgla, a węgiel powstał z roślin. Ziemia się zieleni. Hel zalało w XVI wieku, gdy było globalne oziębienie. Część lodu zamieni się w wodę, a część wody zamieni się w parę. Wszystko będzie w równowadze. W szkołach wbija się głupoty że trzeba walczyć z globalnym ociepleniem.

Przymus szczepień 3 października czy stanie z protestującymi – nasi wrogowie pomijają argumenty milczeniem. Jesteśmy racjonalnie i to rodzice powinni decydować o sobie i dzieciach. Zaczepienia i nie jest ryzykowne. Jest podejrzenie, że jest Przymus robiony pod dyktando koncernów farmaceutycznych.

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja pierdole
odpowiada  Ja pierdole
2 lat temu

Głąb to cie zrobił i nie dorobił

KK
odpowiada  Antykomuch
2 lat temu

Lewacki sąd stanął po stronie lewaka donosiciela za to, że go ktoś spoliczkował. Śmiech na sali.

Wolnosc
2 lat temu

Większość ludzi nie widz ze dostając 2500 na rękę jego pracodawca dodatkowa płaci 1500 na posadki ZUS fundusz pracy itp tankuje na stacji za 200 a 100 to pidatki i akcyza

Rodak z USA
odpowiada  Antykomuch
2 lat temu

Nie podoba mi sie, ze dal mu w morde za lekko i tylko z jednej strony. Chyba koszt bylby taki sam.

@lila
odpowiada  Lila
2 lat temu

Jest tu taki jeden nabiałowaty, który łyka ten bełkot jak młody pelikan. Kefir ty zjedz snickersa i nie gwiazdorz, bo nie umisz?. Albo może wystartuj w wyborach do Europarlamentu, bo jeszcze jeden kabareciarz, który wmawia swoim wyborcom, że nie poszedł tam dla kasy (i tu zawsze kulam się ze śmiechu) by się przydał?. A języki jak zna. Ino za parasol łapać jak przemawia po angielsku. Co za akcent?

czytelnik2
odpowiada  Antykomuch
2 lat temu

Miki za to został prawomocny wyrok 20tys,pln….na biednego nie trafiło
i zapłacił plus koszta w 2017 roku.

polka
2 lat temu

Ej Korwin powinieneś ożenić się z Pawłowicz jesteście do siebie podobni i ten sam poziom.

zwykły Kowalski
2 lat temu

w tym kraju dla polityków obowiązkowo trzeba wprowadzić badania psychiatryczne oraz słynny za zachodnią granicą idioten test na uzależnienie tyle w temacie .

75thecrow
2 lat temu

Źenada, co polityk to jeden głupszy od drugiego

kefir

Moim zdaniem jak chcesz to szczep i siebie i psa, a jak nie chcesz to nie szczep. Z czym jeszcze masz taki duży problem?

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x