OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kogo popiera lewica w wyborach prezydenckich?

Ostrowska lewica udzieliła ponownie poparcia Beacie Klimek w wyborach na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Działacze zaapelowali do członków SLD oraz sympatyków tej partii o poparcie dla tej kandydatury.

+

Sojusz Lewicy Demokratycznej wystawił swoich kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego. Na 9 osób, dwie są z naszego miasta. Są nimi Magdalena Decker startująca z 3. miejsca oraz Sławomir Piskorski z szóstki. Trzecią osobą związaną zawodowo z Ostrowem jest Mikołaj Kostka będący na ostatnim miejscu.

Ostrowskie SLD nie wystawiło kandydatów do rady miejskiej i powiatu, ale popiera osoby startujące z komitetu Przyjazne Miasto i Przyjazny Powiat Beaty Klimek. Działacze twierdzą, że na szczeblu samorządowym nieistotny jest szyld partyjny, tylko liczy się człowiek.

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rad.
2 lat temu

czerwony ciągnie do czerwonego !

Gosik
2 lat temu

Gostomczyk na prezydenta

M.
2 lat temu

Magda to LWICA ostrowskiej lewicy.

Alf
2 lat temu

Cała Beatka Klimek próbowała nabrać Ostrowian na swoją niezależność a w gruncie rzeczy jak jest każdy widzi. Moim zdaniem powinna przeprosić mieszkańców Ostrowa że chciała nad wprowadzić w błąd że jest niezależna i apolityczną. A czy Pan Kostka nie startuje z SLD który robi jej kampanie były wice burmistrz Jarocina?

Wkirzony
2 lat temu

Od początku Ostrowianie wiedzieli że Klimek udaje niezależną i apolityczną.Teraz mieszkańcy Ostrowa maja czerwono na białym tak jak jej barwy kampanijne. Precz z komuną z Ostrowa.

Irek
2 lat temu

Komunisci do Boju wszystko jasne

Nieżelazny
odpowiada  Senior-Wigor
2 lat temu

A kogo ma na listach? Prawicowców?

Senior-Wigor
2 lat temu

A mi się wydawało, że Becia taka apartyjna jest. A tu ci niespodzianka. Czerwoni przesłali Beci pocałunek politycznej śmierci?

MiłoszKu....
2 lat temu

Juz kiedyś pisałem, potrzeba ludzi nie wypalonych zawodowo w Ostrowie ma się coś dziać , nie potrzeba nam dzieciaków typu karierowicz , Po kilkunastu latach wróciłem do Ostrowa i stwierdzam ze Ostrów nie jest taki zły tylko potrzeba kogoś z jajami , na pewno nie tych co mnie okradli z OFE

Publicznie molestowany
2 lat temu

Byłem na Witosa, a tam też była pani Beata Klimek. Przyszedłem do domu i dostałem od żony z liścia. Zapomniałem przed wejściem do domu zmyć szminkę z twarzy i kołnierzyka od koszuli.

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x