OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Decyzja Sądu w sprawie morderstwa w Mikstacie

W sobotę o poranku najprawdopodobniej doszło do morderstwa na terenie Mikstatu. Ciało 42-letniej Mołdawianki znaleziono w robotniczym domu, zamieszkiwanym przez ok. 30 obcokrajowców w Mikstacie. Bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się jej konkubent. Po policyjnej obławie zatrzymano go na obrzeżach miasta. Dzisiaj zapadła decyzja Sądu.

+

Mężczyzna jest podejrzewany przez prokuraturę o zamordowanie konkubiny.Obywatelka Mołdawii miała widoczną ranę szyi. Jej ciało przebywało w zajmowanym pokoju.

W budynku jednorodzinnym w którym kobieta się znajdowała, zamieszkują obywatele Mołdawii, którzy przyjechali w celach zarobkowych. Kobieta wraz ze swoim partnerem lat 42 zajmowała jeden z pokoi tego domu, żyli oni w konkubinacie. Podczas wykonywanych czynności ustalono, że konkubent kobiety wyszedł z domu przed przybyciem Policji. Uruchomiono więc wszelkie możliwe siły i środki celem zatrzymania mężczyzny i ustalenia okoliczności. Wydział Kryminalny KPP Ostrzeszów, poprzez swoje działanie operacyjne, namierzył mężczyznę w miejscowości Ostrzeszów, podczas zatrzymania nie stawiał on oporów i sprawiał wrażenie zaskoczonego.

Decyzje w sprawie mołdawianina Andrei S. – na podstawie zgromadzonego materiału prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa. Przesłuchany w charakterze podejrzanego nie przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia, które będą weryfikowane.

W dniu 24 września godzina około 10:00: Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za czyn z art. 148§1 KK mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ahmed ssie mi wora
2 lat temu

Deportować śmiecia i nie wpuszczać ścierwa zza wschodu i kozojebców w turbanach…

bbb
2 lat temu

powinno za zabojstwo byc kara smierci i juz,zaraz by sie nauczyli,a nie siedza w pierdlu i maja sie dobrze,co to za kara,eliminowac mordercow oko za oko zab za zab

JUNGEN
2 lat temu

Niech go nie wypuszczają bo jak wypuszczą to już w tej ich dziczy się nigdy nie odnajdzie !!!

mało nam patolii z własnego podwórka ?
2 lat temu

Wincyj emigrantów ,wincyj!
I jeszczyk 1000+ co by na% było:-) może te 500+to sobie pracujący w skarbówce odliczą,no i będzie jakaś motywacja w narodzie do pracy.Jak mówili rosjanie Δnie rabotajesz-nie kuszajesz(jesz)Δ,nie pracujesz -nie ma 500+do odliczenia albo lepiej na łapkę a,a nie nam się należy,od kogo i za co?

JUNGEN

Poprosimy jeszcze raz, ale tym razem po POLSKU.

.
2 lat temu

Czy ja dobrze rozumiem? Mołdawianim zabił Mołdawianke i do końca życia będzie sobie za POLSKIE pieniądze zabierane uczciwie pracującym POLAKOM i roztrwaniane notabene gnił w polskim pierdlu?

ja
odpowiada  .
2 lat temu

liczę na to, że go jednak deportują

lopo
odpowiada  .
2 lat temu

Na to się zanosi.

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x