OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kandydaci do Rady Powiatu Ostrowskiego – 2018

Prezentujemy listy kandydatów do Rady Powiatu Ostrowskiego. Wybrani Radni wybiorą starostów. Obecnie tę funkcję pełnią Paweł Rajski i Roman Pacholczyk.
+
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu Ostrowskiego 20911 4 5 27

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HURNA Dorota 56 Ostrów Wielkopolski
2 GRZESIAK Marian Ignacy 59 Ostrów Wielkopolski
3 BERCHICCI Donato 57 Ostrów Wielkopolski
4 PLUCIŃSKA Izabela Magdalena 50 Ostrów Wielkopolski
5 BARCZAK Dawid 29 Ostrów Wielkopolski
6 WAWRZYNIAK Paulina 34 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RAJSKI Paweł Józef 59 Ostrów Wielkopolski
2 EWIAK Marek Michał 69 Ostrów Wielkopolski
3 ŚWITAŁA Katarzyna Anna 46 Przygodzice
4 ORGANISTA Agnieszka 45 Zacharzew
5 PŁÓKARZ Małgorzata Antonina 63 Ostrów Wielkopolski
6 ŻELANOWSKI Rafał Maciej 51 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GOSTOMCZYK Tomasz Waldemar 55 Ostrów Wielkopolski
2 MATECKA Ewa Jolanta 61 Ostrów Wielkopolski
3 KOŁACIŃSKI Artur 43 Ostrów Wielkopolski
4 BURKIETOWICZ Teresa Maria 62 Ostrów Wielkopolski
5 MRÓZ Marek 63 Ostrów Wielkopolski
6 WOLAŃCZYK Eliza Ewa 45 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARTOL – PODSKARBI Elżbieta Danuta 67 Ostrów Wielkopolski
2 PERZ Dariusz Józef 53 Ostrów Wielkopolski
3 PIWEK Krzysztof Jan 59 Nowe Kamienice
4 BEJMA- WACHOWSKA Aneta Izabela 37 Ostrów Wielkopolski
5 PARZYDŁO Anna Blanka 28 Wtórek
6 NIKLAS Wojciech Stanisław 25 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STOJANOWSKI Krzysztof Mariusz 39 Wtórek
2 DŁUGIEWICZ Nicola Weronika 19 Garki
3 KAIK Adam 25 Tarchały Wielkie

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu Ostrowskiego 19326 4 5 26

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DERA – SZYMAŃSKA Karolina Teresa 38 Ostrów Wielkopolski
2 KULAS Łukasz 49 Gorzyce Wielke
3 GROCHOWSKI Mateusz Jakub 28 Ostrów Wielkopolski
4 WITCZAK Małgorzata Edyta 39 Ostrów Wielkopolski
5 KULAK Michał 42 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KNOPIŃSKI Andrzej Wojciech 55 Ostrów Wielkopolski
2 LERACZYK Andrzej Stanisław 67 Ostrów Wielkopolski
3 NOWAK Mariusz Bogdan 58 Ostrów Wielkopolski
4 GRZESZCZYK Maria Elżbieta 35 Ostrów Wielkopolski
5 SZKUDLAREK Ewa Zenona 56 Ostrów Wielkopolski
6 MIELCZAREK Ewa 58 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZIÓŁKOWSKI Bartosz 44 Ostrów Wielkopolski
2 GRZEŚKOWIAK Dorota Anna 60 Ostrów Wielkopolski
3 KUPCZYK Mariusz Marcin 42 Ostrów Wielkopolski
4 RAPACZ Małgorzata Danuta 55 Ostrów Wielkopolski
5 KUCZERA Oskar 18 Ostrów Wielkopolski
6 JAZIEWICZ Ranata Maria 59 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TACIAK Ryszard 60 Ostrów Wielkopolski
2 LIS Ewa 51 Ostrów Wielkopolski
3 BRYCHCY Przemysław Szymon 37 Ostrów Wielkopolski
4 SADOWSKA Anna Monika 33 Ostrów Wielkopolski
5 ZYBAŁA Karolina Ewa 38 Ostrów Wielkopolski
6 SZEMPIŃSKI Mieczysław Antoni 63 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 URBAN Grzegorz Jan 32 Ostrów Wielkopolski
2 KOSMALA Piotr Krzysztof 32 Ostrów Wielkopolski
3 ZEMSKA Maria 61 Garki

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Powiatu Ostrowskiego 17504 4 5 27

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PLUCIŃSKI Ryszard 67 Ostrów Wielkopolski
2 BIERNACZYK Jarosław Mieczysław 54 Ostrów Wielkopolski
3 ŻUREK Andrzej Wojciech 68 Ostrów Wielkopolski
4 DUTKOWSKA Irena Elżbieta 64 Ostrów Wielkopolski
5 ZEMBSKA Katarzyna Anna 32 Ostrów Wielkopolski
6 GRYCZKA Maria 52 Topola Mała

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWICKA Sylwia Katarzyna 43 Ostrów Wielkopolski
2 KOZAN Józef 73 Ostrów Wielkopolski
3 KOŁACKA Grażyna Katarzyna 49 Wtórek
4 DWORNIK Maciej Aleksander 57 Ostrów Wielkopolski
5 JAKUBEK Sylwia Ewa 68 Ostrów Wielkopolski
6 GŁÓWKA Tomasz Wojciech 41 Warszty

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MICHALAK Leszek Hieronim 62 Ostrów Wielkopolski
2 KUŹMA Piotr Henryk 41 Ostrów Wielkopolski
3 ŚWIĄTEK Anita 55 Ostrów Wielkopolski
4 NOWAK Marian Wiktor 73 Ostrów Wielkopolski
5 JAKUBEK-SZCZEPANIAK Daria Dorota 33 Ostrów Wielkopolski
6 MICHAŁKIEWICZ-ADAM Hanna Teresa 66 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DUCZMAL Anna Arleta 30 Ostrów Wielkopolski
2 RUDNICKA Karina Magdalena 40 Ostrów Wielkopolski
3 LISIAK Jerzy Zdzisław 60 Ostrów Wielkopolski
4 MAŃKA Marta 30 Ostrów Wielkopolski
5 BANASIAK Sebastian Maciej 44 Ostrów Wielkopolski
6 WIŚNIEWSKI Robert Włodzimierz 47 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAŁECKI Witold Jan 59 Ostrów Wielkopolski
2 PIASECKA Anastazja 19 Ostrów Wielkopolski
3 SKROK-KUCZERA Urszula Mirosława 59 Ostrów Wielkopolski

Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Powiatu Ostrowskiego 12268 3 5 23

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NOWACKI Mirosław Jan 49 Biskupice Ołoboczne
2 WOŹNIAK -ANDRZEJUK Anna Maria 45 Gniazdów
3 KLACZYŃSKA Barbara Anna 28 Fabianów
4 GRETKA Marcin Jakub 27 Osiek
5 ŁAWNICZAK Andrzej Stanisław 55 Skalmierzyce

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CIUPKA Michał 41 Nowe Skalmierzyce
2 PRZEGIENDA Jacek Marian 44 Skalmierzyce
3 MIKOŁAJCZYK Katarzyna Krystyna 37 Nowe Skalmierzyce
4 KRAWCZYŃSKA Bogusława Małgorzata 62 Mączniki
5 BRUCKI Tomasz 37 Skalmierzyce

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BUKOWSKI Karol Antoni 50 Kościuszków
2 TOMALA Monika 38 Śmiłów
3 DŁUGIEWICZ Marzena Krystyna 34 Biskupice Ołoboczne
4 BĘDZIESZAK Bartosz Wojciech 29 Boczków
5 BANASIAK Lucyna Teresa 64 Nowe Skalmierzyce

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAŚKIEWICZ Władysław 63 Droszew
2 GMEREK Andrzej 61 Biskupice Ołoboczne
3 NIEMIEC Urszula 54 Strzegowa
4 KUCHARSKA Elżbieta 58 Nowe Skalmierzyce
5 JEŻYK Grażyna Maria 48 Biskupice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PLUTA Witold Tadeusz 54 Nowe Skalmierzyce
2 GZIEŁ Grażyna Krystyna 48 Śliwniki
3 CIEŚLAK Robert 45 Nowe Skalmierzyce

Okręg nr 5

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
5 Rada Powiatu Ostrowskiego 24334 5 5 31

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PACHOLCZYK Roman Wacław 63 Gorzyce Wielke
2 SPIŻAK Katarzyna Maria 45 Radłów
3 WINIECKA Karolina Magdalena 30 Kołątajew
4 ROKICKI Piotr Lech 52 Ostrów Wielkopolski
5 CHLASTA Mieczysław Stanisław 54 Szczury
6 SMĘTEK Janina Józefa 70 Lewków
7 FRANC Aneta Katarzyna 41 Moszczanka

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TOMASZEWSKA Maria 56 Pogrzybów
2 GRĄDZIELEWSKI Damian Rajmund 41 Lewków
3 STRZELCZAK Robert 47 Wtórek
4 TRAWIŃSKI Stanisław Piotr 52 Łąkociny
5 MARSZAŁ Jolanta Magdalena 37 Ostrów Wielkopolski
6 KUBIAK Mariusz 29 Ligota
7 WOJTKOWIAK Anna 52 Gorzyce Wielkie

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIUDZIŃSKI Marcin Wojciech 41 Ostrów Wielkopolski
2 KRYJOM Anna Magdalena 37 Topola Mała
3 BURY Eligiusz Marian 62 Górzenko
4 KAROLAK Maria 59 Lewków
5 WALENCIAK Alina 67 Ostrów Wielkopolski
6 WIĘCEK Elżbieta 54 Nowe Kamienice
7 WŁODARCZYK Robert 29 Przybysławice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WALKOWSKI Piotr 30 Wysocko Wielkie
2 PRYCZAK Dariusz Ryszard 44 Gorzyce Wielkie
3 NOWACKI Marek 40 Szczurawice
4 KONRAD Małgorzata 50 Ostrów Wielkopolski
5 JANKOWSKA Maria 28 Lewków
6 RUTKOWSKA Janina Eugenia 57 Karski
7 TISCH Ryszard 64 Głogowa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WIERTELAK Jan 72 Moszczanka
2 CZECH Wioleta 50 Odolanów
3 MICHALAK Zbyszko 44 Gorzyce Wielkie

Okręg nr 6

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
6 Rada Powiatu Ostrowskiego 34168 7 5 39

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FINKE Grzegorz 55 Huta
2 ŚNIOTAŁA Mirosław 49 Gliśnica
3 JAŹWIEC Zdzisław 47 Latowice
4 SZWEDZIAK Danuta Ewa 61 Granowiec
5 KIEREMKAMPT Wacław 72 Przygodzice
6 NOWAK Ryszard Kazimierz 51 Konradów
7 STRYJAK Wiesława 53 Janków Przygodzki
8 TOMCZAK Elżbieta 64 Tarchały Wielkie
9 KOBUSIŃSKA Paulina Maria 32 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZIĄBKA Tomasz Mieczysław 53 Czarnylas
2 WALKOW Rafał Jerzy 48 Odolanów
3 BEREK Dariusz Sebastian 35 Odolanów
4 KAŹMIERCZAK Przemysław Piotr 62 Antonin
5 SIKORA Anna 49 Uciechów
6 SIUDZIŃSKA Janina 56 Strzyżew
7 JACKOWSKI Krzysztof 30 Wierzbno
8 SACHOWSKA – BARAŃCZAK Honorata Agnieszka 47 Świeca
9 ZIĘTEK Marta Maria 28 Rososzyca

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAJS Józef Włodzimierz 72 Odolanów
2 SŁODKIEWICZ Wojciech Marek 64 Sośnie
3 GRACZYK Dorota 55 Sieroszewice
4 WALCZAK Zenon Jan 62 Przygodzice
5 KUBICA Irena 54 Nadstawki
6 JANECZKOWSKA Wanda Maria 63 Huta
7 JABŁOŃSKA Bożena Marta 41 Raczyce
8 PAWŁOWSKI Mateusz Szymon 32 Nabyszyce
9 TACIK Benedykt 62 Boników

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYMANOWSKA Barbara 57 Topola-Osiedle
2 WOJTCZAK Arkadiusz Jan 58 Psary
3 WILCZURA Michał 66 Sośnie
4 SZUBERT Grzegorz 58 Tarchały Wielkie
5 ZAWIEJA Ewelina Dorota 32 Ostrów Wielkopolski
6 DULIK Katarzyna 33 Granowiec
7 KACZMAREK Robert 38 Przygodzice
8 MIELCAREK Anna 41 Ołobok
9 ZAWADKA Katarzyna 42 Ostrów Wielkopolski

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CZECH Ireneusz Wojciech 56 Odolanów
2 SOJKA Jan 60 Odolanów
3 CZUBAK Lidia Maria 42 Chynowa
26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miszka
2 lat temu

Komitet obywatelski czyli zlodzieje z po i n.

BOLO
2 lat temu

Niech Michalak zacznie przepowiadać …. pogodę w ……..Polsacie !!!! Z drugiej strony jedzie na dawnym powiedzeniu ….Czy się się stoi czy się ….leży ….dieta się …..! Pozdro !!!! Niech pokaże (przedstawi) co przez 4 lata jako RADNY zrobił …czy załatwił !!!!!!!!!

.....
2 lat temu

widze na liscie goscia..czterdziesci pare lat…o wyksztalcenie nie pytam bo zadne
Tu nie Amsterdam tylko Ostrow.Co ty zrobisz dla miasta?

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x