100 tabletek ecstasy na własny użytek

Policjanci z Mikstatu zatrzymali do kontroli 17-letniego rowerzystę, który popełnił drobne wykroczenie. Podczas kontroli ujawniono przy nim narkotyki w postaci 100 tabletek ecstazy. Młody mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego oświadczył, że posiada je na własny użytek. Funkcjonariusze już podczas kontroli mieli podejrzenie, że 17-latek jest pod wpływem substancji odurzającej.

+

W sprawie wszczęto dochodzenie. Na podstawie art 62 UoPN , mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności. W związku z powyższym, KPP Ostrzeszów apeluje do opiekunów i rodziców dzieci i młodzieży aby zwróciły szczególną uwagę na środki, jakie pojawiają się w pokojach pociech. Tabletki ecstazy charakteryzują się tym, że mają postać kolorowych pastylek, często z różnorodnym grawerem ale pojawiają się też bez znaków. Jest to narkotyk popularny wśród tzw. „niedzielnych narkomanów” – osób, które sięgają po narkotyk podczas weekendowych wypadów na imprezy. Jedna tabletka kosztuje od 15-35 zł w zależności od składu, dilerzy zwiększają swoje zyski poprzez wzbogacanie ich składu np. amfetaminą i innymi toksycznymi wypełniaczami.

CZYTAJ  Choinka rozświetliła ostrowski Rynek (ZDJĘCIA)

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ira
4 lat temu

Zwiększyć 500 plus tornisterek uśmiechu 300 biedny synek musiał sobie dorobić bo mamusia pewnie mu zabrała datek rządowy ? kłaniam się pana policjanta? jak widać pracują. klakierzy .zaraz rusza i popłynie lawina głupich tekstów

T.
odpowiada  ira
4 lat temu

Twój jest zapewne bardzo mądry.

Tomasz
4 lat temu

Nie zdążył zarobić na Gulfa Trzy 😉

Imprezowicz
4 lat temu

Żeby wytrzymać na dyskotece w dzisiejszych czasach koniecznie trzeba coś zażyć, bo normalny człowiek nie da rady słuchać łomotu wydobywającego się z głośników. Zresztą w tygodniu gdy słyszę odgłos trzepania dywanu, to z miejsca się zrywam chce mi się tańczyć i szukam zapalniczki albo rurki do wciągania.

Iszka
odpowiada  Imprezowicz
4 lat temu

Współczuję

ja
odpowiada  Imprezowicz
4 lat temu

hahaha

Kreżdar
4 lat temu

Do autora teksu: proszę o szersze wyjaśnienie zdania „dilerzy zwiększają swoje zyski poprzez wzbogacanie ich składu np. amfetaminą i innymi toksycznymi wypełniaczami.”. Na czym polegać ma wg Autora to „zwiększanie zysków poprzez wzbogacenie składu amfetaminą”?? Pozdrawiam

Pani
odpowiada  Kreżdar
4 lat temu

Od amfetaminy mogą odliczyć VAT.Dlatego zwiększają zysk.

.
4 lat temu

Rzeczywiście stan po zażyciu może tłumaczyć wiele wybryków rowerzystów. Nareszcie policjanci wzięli się za robotę.

wlkp
4 lat temu

100 tabletek x najniższa cena za sztukę = 1500zł, nieźle chłopak zarabiał 😀

Miszka
4 lat temu

Przeciez to chlorella w tabletkach a nie jakas tam ekstaza.

11
0
Napisz co o tym sądziszx