Kontrowersyjna była burmistrz chce ponownie do „koryta”

Udostępnij
Tweet

Bardzo barwną postacią pragnącą ponownie dorwać się do politycznego koryta jest Ewa Dziubka, była burmistrz Odolanowa. To za jej kadencji zamykano dziennikarzy za drzwiami gabinetu, pobierano od mieszkańców materiał DNA (z powodu anonimów) czy zachowywano się jakby nie obowiązywały podstawy demokratycznego państwa.

+

Obecnie mieszkańcy gminy Odolanów mogą już oglądać twarz kandydatki ubiegającej się o fotel burmistrza. Jak widać kariera nauczycielska nie poszła po myśli zainteresowanej. Warto przypomnieć, że grupa dzieci/rodziców, po przegranych wyborach nie chciała być oddana pod jej opiekę. Krótko po tym Ewa Dziubka udała się na roczny urlop „na poratowanie zdrowia”, który na logikę powinien przysługiwać czynnym nauczycielom, a nie byłym burmistrzom.

Kontrkandydatem będzie obecnie urzędujący Marian Janicki.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  17-latka podłączona do respiratora po wypadku na hulajnodze (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o
108 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ryszard
5 lat temu

To jest fakt niepoważalny i niezaprzeczalny, że pani Ewa zrobiła więcej przez 4 lata swojej kadencji niż Maryś i Józef przez 30 lat. Nagle Marian remontuje drogi przed wyborami? Dlaczego nie robił tego przez całą kadencję? Dzięki pani Ewie mamy orliki, kolejny kort tenisowy, park linowy, projekty ścieżek rowerowych, wyremontowane przekszkole, kanalizację za 56 mln zł a nie za ok 100 jak planowali jozef z marianem. Ponadto mamy dzięki pani ewie sale wiejskie na wioskach. Poza tym piękny pasaż, a także projekt remontu ratusza. Pani Ewo niech pani wróci do urzędu na stanowisko burmistrza.

edward
5 lat temu

Komuś się pomyliła kolejność. To za oszczerstwa kierowane pod adresem dziubkowej pan Marian musiał przepraszać, a nie odwrotnie. W jakim stanie były zwierzęta to wszyscy wiedzą kuc miał przerośnięte kopyta i musiał mieć operację. To jest humanitarne traktowanie i opieka nad zwierzętami?

Xx
5 lat temu

Tak oczernia Pana Janickiego , a co Pani zrobiła ? Gdzie mini zoo? Byłem codziennie u zwierząt, były zadbane, zawsze miały wodę I jedzenie, jaki weterynarz podpisał papiery? Coś ze zwrokiem miał?

Odolanowianka
5 lat temu

Pani Ewo pokazała już Pani co Pani potrafi ! Nigdy na Panią nie zagłosuję ! To my mieszkańcy na Panią głosowaliśmy co się później okazało było wielkim błędem, przykre!

Xyz
5 lat temu

Pani Ewa Dziubka,to najlepszy burmistrz , wybierzmy Ją

do odolana
5 lat temu

Mściwy to jesteś ty, który piszesz te plugawe komentarze. I jeszcze kłamiesz, że pani Burmistrz ma mierne wykształcenie. Zapewne chciałbyś takie mieć. Przypominam, że zgodnie z prawdą ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła także psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Marketing i Zarządzenie. Osoby, które piszą takie komentarze jak odolan możliwe, że nie mają nawet zdanej matury – widać po komentarzu pana poziom. Ponadto to pan jest mściwy, widać to również po treści komentarza, który pan zamieścił. Pani Ewa to piękna kobieta. Dlaczego budzi takie negatywne emocje ze strony odolana? Bo sam odolan nie dorasta pani Ewie do pięt.

odolan
5 lat temu

skoro taka chora to do szpitala a nie na burmistrza. Pomyliły się jej zdjęcia na plakat wyborczy dała szkolne z legitymacji , to tylko drobny przykład jak zaściankowi politycy są zakłamani. pani Ewa wybitnie mściwa i apodyktyczna a wykształcenie raczej mierne, nawet jak na realia odolanowa.

Atuty
odpowiada  odolan
5 lat temu

Jakimi atutami dysponuje obecny burmistrz? inteligencja? wykształcenie – pzpr? elokwencja? polot? wiedza? działanie w oparciu o przepisy?

Mieszkaniec
5 lat temu

Ja głosuje na Ewę Dziubka. Dość mam wiecznie niespełnionych obietnic Marysia

Odolan
5 lat temu

co do ludzi z Odolanowa, zastanówcie się, czy chcecie aby Naszym miastem rządził 70letni zagorzały komunista, który rzekomo się teraz nawrócił. Ja nie byłęm zwolennikiem Dziubkowej, dałem się nabrać Marysiowi na tego jego gazetki i obiecanki, ale w tych wyborach bez wahania zagłosuję na panią Dziubka.

Były mieszkaniec Odolanowa
5 lat temu

Głosujcie na p.Ewe ….Kobieta która przede wszystkim szczyci się inteligencją posiada dar przenikania dla ludzi z potrzebą….będzie Włodarzem wszystkich ludzi gminy Odolanów..
..

108
0
Napisz co o tym sądziszx