Starszy mężczyzna z pęknięciem czaszki. Poszukiwani świadkowie

Wczoraj przed godziną 18:00 ostrowska policja została powiadomiona, że do szpitala trafił 82-letni mężczyzna, który mógł brać udział w zdarzeniu drogowym na terenie gminy Przygodzice.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna poruszając się rowerem napędzanym spalinowym silnikiem wspomagającym na drodze powiatowej 5329 na trasie Janków Przygodzki – Trzcieliny przewrócił się (do zdarzenia doszło po godzinie 14:00).

Niewykluczone, że mogło dojść do potrącenia tego mężczyzny przez inny pojazd. Policjanci dokładnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Świadkowie tego zdarzenia oraz osoby będące w posiadaniu informacji proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Odolanowskiej 19, nr tel. 62/ 7377280 lub 997.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xl-lx
5 lat temu

wodna w ostrowie jest sciezka rowerowa a jada ulica gdzie jest policja i straz MIEJSKA acha zapomnialem ze straz miejska pracuje w tych godzinach co prezydent ostrowa ZLIKWSIDOWAC STRAZ =MIEJSKA= NATYCHMIAST

fox
5 lat temu

Uważajcie jak jedziecie z Raszkowa na Ostrów Wlkp. Przy drodze biegnie ścieżka rowerowa. Byłem świadkiem parę razy już jak jadą w trzech obok siebie, ten który jechał przy samym krawężniku ścieżki glebę zaliczył na asfalt przed samą maską samochodu.

r
odpowiada  fox
5 lat temu

Bo scieżki rowerowe przebiegają po nierównych chodnikach wiec po co poniech jedzic jesli można po ulicy , jesli nie ma zakazu.

1
odpowiada  fox
5 lat temu

Jeśli w kierunku, w którym się poruszasz biegnie ścieżka rowerowa to masz OBOWIĄZEK z niej korzystać i nie ma żadnego głupiego tłumaczenia …

4
0
Napisz co o tym sądziszx