Prawie się utopił na Piaskach

Udostępnij
Tweet

O krok od tragedii na ośrodku Piaski-Szczygliczka. 54-letni mężczyzna po spożyciu alkoholu postanowił dopłynąć na wyspę. Ostatkami sił dotarł do miejsca gdzie było już wyczuwalne dno. Mężczyzna słaniał się na nogach, wzywał pomocy.

+

Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej  policję, karetkę pogotowia oraz WOPR. Strażacy z pomocą deski dotarli na wyspę. Tam czekał na nich mężczyzna, z którym był utrudniony kontakt.

Poszkodowanego położono na desce i z pomocą liny ciągnietej przez strażaków na lądzie, szybko dotarł na brzeg. Tu udzielono mu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Podano tlen oraz sprawdzane funkcje życiowe. Po chwili dotarła załoga karetki pogotowia. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Strażacy przypomnieli mężczyźnie, że po alkoholu nie pływa się.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje mężczyzna po pożarze kamienicy (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Scobi- du te
5 lat temu

Do drajwer ten prawdziwy drajwer .gosciu tymasz obsesyjny problem z alkoholem.

Gosc.
5 lat temu

Di Iloony,to musi byc z Ciebie niezla laska ze sie toba interesuja impotenci fajtlapy i stare dziadki biorac pod uwage różnice wieku

driver - ten prawdziwy driver
5 lat temu

Pamiętajmy, na drodze i nad wodą trzeźwość, trzeźwość i jeszcze raz trzeźwość!

szara
5 lat temu

glupota chlopska nie zna granic

sandra
5 lat temu

To się Nam dziadek popisał.

A
5 lat temu

Ostrów też ma swojego Sebastiana Karasia…

danka
5 lat temu

Po alkoholu to każdy KOZAK nawet ten 50+ , czyli potencjalny dziadek, już lub, kandydat na dziadka . A może tak , ku przestrodze , nasze rodzime firmy pogrzebowe postawiłyby przy wjeździe na Piaski swoje LOGO. Ku przestrodze … Od maja w Polsce utonęło tyle osób !!!! Oj, gdyby głupota potrafiła fruwać ! Ludzie !!! Alkohol pijemy w domu !!! Nie nad wodą w upały !!! Na plaży woda i lemoniada oraz ciepła herbata .

Ilona 30 lat.
odpowiada  danka
5 lat temu

Mój aktualny chłopak ma 55 lat i zapewniam Cię, że takie Piaski, to mógłby opłynąć wpław w jedną i drugą stronę i to bez alkoholu. Nie to co mój były mąż 35 latek nieudacznik życiowy, fajtłapa i impotent.

Ja
5 lat temu

Niech podniesie rękę osoba co nigdy w życiu nie weszła do wody po piwku. Bo ja takiej osoby chyba nie znam… Chyba że jest całkowitym abstynentem. Dobrze że gościu żyje ?

1
odpowiada  Ja
5 lat temu

Wiesz, dla niektórych nie kończy się na jednym zimnym piwku dla ochłody …

Xxx
odpowiada  Ja
5 lat temu

Kochana ja w życiu nie weszłam i nigdy w życiu bym nie weszła po alkoholu do wody

Audi RS6
5 lat temu

Pier..lone Janusze nachleje się jeden z drugim i później udaje mistrza pływactwa.Karać takich bez wyjątku stary i głupi.

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  Audi RS6
5 lat temu

Zdecydowanie popieram! Surowo ukarać. Chcemy trzeźwych topielców.

Ziomek
5 lat temu

W tym szambie nie wolno się kąpać tego już nikt nie powiedział

28
0
Napisz co o tym sądziszx