OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

30-latek zatrzymany za 10 krzaczków

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 30-latka, który uprawiał marihuanę. Policjanci zabezpieczyli krzewy konopi. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara więzienia do lat 3.

+

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że na terenie powiatu ostrowskiego, jeden z mieszkańców najprawdopodobniej uprawia krzewy konopi.

W poniedziałek, 30 lipca br. policjanci zatrzymali w tej sprawie 30-latka. W wyniku przeszukania, na terenie jego posesji śledczy zabezpieczyli 10 krzewów konopi. Dodatkowo, mężczyzna posiadał niewielkie ilości suszu. Policjanci przeprowadzili badania, które potwierdziły, że zabezpieczone krzewy jak i susz to marihuana.

Tego samego dnia 30-latek trafił do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego usłyszał już zarzut uprawy konopi oraz posiadania środka odurzającego w postaci marihuany. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.
2 lat temu

Alkohol? papierosy? no to tak
ALE MARIHUAEN?!
po 1 Dawka czyni truciznę
po 2 każdy ma własny rozum

Żar
2 lat temu

Te ich 10 krzaków to w rzeczywistości 6 krzaków i 4 małe sadzonki, gdzie dwie ledwo co z ziemi wylazły, ale 10 brzmi dumniej, co? Jestem ciekaw, co z tym zrobili, bo jak mnie wypuścili z dołka po ok. 24h to na całej klatce schodowej Komendy śmierdziało zielskiem…

Raż
2 lat temu

Nie, jeśli jesteś tym Domelem, to hodowcą był Twój stary kolega, czyli ja…

Jolka
odpowiada  Ostrowianin
2 lat temu

Ostrowianin! Usikałam się z twojego dowcipnego komentarza po pachy.

Olo
2 lat temu

No faktycznie odrazu bezpieczniej w Ostrowie

M
2 lat temu

Sukcesem można by było nazwać jak w/w instytucja zajęła się np. dopalaczami. Kolejne kraję legalizują marihuanę bo leczy, a my nadal w czarnej d***.

Domel
2 lat temu

Czy hodowcą był syn najważniejszego strażaka z Zacharzewa

Johnny
2 lat temu
Gg
2 lat temu

Jeszcze nikt nie udowodnił że marihuana jest szkodliwa w innych krajach leczy się tym różne choroby Alzheimer depresja alkoholizm a w Polsce za takie zioło człowiek staje się gangsterem dlatego że firmy farmaceuta logiczne by nie zarabiały to zarejestrowali marihuanę jako narkotyk bo przecież lepiej iść do apteki i zapłacić 300 zł ludzie włączcie myślenie to nic nie kosztuje

Maaass
2 lat temu

Jest się czym wykazać przed szefem, będą awanse:) gratulacje

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x