OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Młodzieniec w BMW kręcił bączki, zatrzymała go policja

Na parkingu koło Kauflandu w Ostrowie Wielkopolskim, młody kierowca w BMW kręcił tzw. bączki wokół latarni oraz na placu przed marketem. Jego niewłaściwe zachowanie zauważył patrol prewencji. “Latający” i nieustraszony został zatrzymany i odpowiednio rozliczony.

+

Do zdarzenia doszło o godzinie 22.30. Pisk opon słyszalny był z daleka. Interwencja funkcjonariuszy patrolujących miasto busem okazała się skuteczna. Być może dzisiejsza nauczka przełoży się na lepsze zachowanie w przyszłości.

Art. 98. Kto, prowadząc pojazd poza drogą publiczną, nie zachowuje należytej ostrożności, czym zagraża bezpieczeństwu innych osób, lub nie stosuje się do przepisów regulujących korzystanie z dróg wewnętrznych lub innych miejsc dostępnych dla ruchu pojazdów,
podlega karze grzywny albo karze nagany.

52 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
528i
2 lat temu

Lepiej się smaży koło cmentarza na batorego.pisk opon zmarlym nie przeszkadza i nie dzwonia na psy

Gardzę wami
2 lat temu

A gdzie ma k*rwa kręcić? na ulicy? pusty parking, brak jakiekogolwiek zagrożenia.

Krzychu
2 lat temu

to chyba niewidzieli co Gorzoła robi swoim angielskim e46

Audi RS6
2 lat temu

To sobie poszalał bawareczką 318 z lat 90-tych,na jego szczęście dobrze że się nie rozsypała przy którymś z kolei bączku.

stachu
odpowiada  .
2 lat temu

Dobrze powiedziane brakuje miejsc gdzie kierowcy mogą się szkolić, a ci co chcą się wyszaleć mogli to zrobić bezpiecznie. Jaki to by był dla miasta śmieszny koszt żeby na uboczu miasta wylać 5-8 km asfaltu, kawałek placu. Nie konieczne tor spełniający jakieś wymogi. A z miejskich ulic zniknęły by grupki szalejące wieczorami. A miasto odpowiednio to wykorzystując mogło by tylko i wyłącznie skorzystać. Na pewno znalazła by się grupa zapaleńców w ostrowie która by to doceniła i z zadbała o ten teren. Zorganizowała czasem jakąś imprezę rozpropagowała ostrów wlkp.

Ale kasa musi się zgadzać. Jak się wyszaleją w takim miejscu nie będzie kasy z mandatów. Więc żaden z włodarzy tego nawet nie zaproponuje.

Mix
odpowiada  xcvb
2 lat temu

może zaprosisz tego młodzieńca na swoje podwórko i swoją kostkę i niech kręci do woli….nawet do metra w dół….

.
odpowiada  Tylko kara finansowa!
2 lat temu

To już ludziom przeszkadza jak ktoś imprezuje przez niecałe 20 minut?

.
2 lat temu

Bardzo stare wręcz zabytkowe BMW, 1.8 benzyna, silnik starego typu niezbyt mocny. Tani samochód, coś w cenie fiata pandy. Co do samego zdarzenia to akurat taki pseudo trening wyczucia jakby nie patrzeć samochodu (mimo iż to złom ale jak ciężko odłożyć pieniądze na samochód to wie chyba każdy kto kiedykolwiek kupił samochód więc nie ma się co śmiać, ważne żeby był w stanie technicznym który gwarantuje że nic się nie urwie a samochód będzie trzymał się asfaltu) nie jest niewłaściwym zachowaniem zważywszy na to że wybrał możliwie najlepszy i najbezpieczniejszy punkt oraz czas. Moim zdaniem każdy kierowca powinien ćwiczyć się w jeździe samochodem na wszelkie możliwe sposoby a jak kogoś nie stać na porządny samochód to zapewne nie będzie go też stać na kurs doskonalenia techniki jazdy bo kosztuje tyle co to bmw. Ale gdzieś trenować trzeba bo takie treningi (niekoniecznie pojedyczny wypad na parking) mogą uratować życie (pod warunkiem że samochód jest w odpowiednim stanie technicznym, że o oponach nie wspomnę). Akurat stare bmw wymaga dobrych odruchów aby tego samochodu nie rozbić mimo małej mocy bo czym jest 1.8 w starym typie silnika, zwykłe tipo 1.4 Turbo odstawia takie bmw bez wysiłku. Amatorom polecam jednak napęd na przód.

abc
2 lat temu

teraz szczoteczką do zębów niech czyści kostkę!

52
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x