OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Brutalnie zabili psa. Użyli siekiery

Brutalnie zabili psa. Użyli siekiery

Do bestialskiego mordu psa doszło w miejscowości Kocina (gm. Sośnie). Dwóch mężczyzn najpierw przywiązało psa do płotu za pomocą kabla, a następnie zadali mu wiele ciosów obuchem siekiery w głowę. Ciało psa wyrzucili do nieczynnej studni.

+

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Okazało się, że są nietrzeźwi. Do zdarzenia doszło 15 lipca. 28 i 35-latkowi grozi do 5 lat więzienia za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
54 komentarzy
obrońca
7 lat temu

Huji bym spotkał to ich tez bym przywiązał

max
7 lat temu

ilu jest takich co sie tak pozbywaja zwierząt,może teraz to juz mniej ale kiedys na wsiach prawie w kazdym domu zabijano psy ,bo chore,bo stare,bo grożny takie były czasy dobrze ze ochrona zwierząt idzie ku dobremu,myśle że zamiast więzienia u utrzymywania darmozjazdów na nasz koszt powinni wpłacić po 50 tysięcy na pomoc dla bezdomnych zzwierząt i sprzatanie w schoroniskach raz w tygodniu przez te 5 lat,o by była kara a nie winie cały dzień.

Ben
odpowiada  max
7 lat temu

50 tys??? A skąd niby mieliby wziąć taką sumę??? Heh…

Gigaset
odpowiada  max
7 lat temu

Owszem max niestety było tak jak piszesz i gdzieniegdzie jest do dzisiaj. Ale mówimy tu o zwierzętach starych lub chorych, a nie o zatłuczeniu na śmierć zdrowego psa dla zabawy. Od schroniska takich patoli trzymałbym z daleka, ale kasa jak najbardziej. Niech śmiecie płacą.

maria
7 lat temu

Czasami Bóg się myli i takie zera pojawiają się na świecie….

Audi RS6
7 lat temu

Frajerstwo,twarzą w twarz z facetem nie stanie tylko bezbronnego psa katuje bo pies nie odda.Będziecie ssać pały w pudle.

Flow
7 lat temu

jakim trzeba być bezdusznym zwyrodnialcem by dokonać takiej zbrodni, nie da się tego czynu niczym wytłumaczyć i niczym usprawiedliwić ale ten pies to było żywa istota która cierpiała gdy odchodziła w takich strasznym męczarniach…” karma ” zawsze powraca ze zdwojoną siłą i liczę na naprawdę sprawiedliwy wyrok w obliczu tego bestialskiego czynu …

pytek
7 lat temu

A może uważali ,że pies to zwierzątko futerkowe które za przyzwoleniem niestety
można zabijać!!!Taki zakaz utknął w zamrażarce sejmowej u ogrodnika Kuchcińskiego
rezydenta fotela marszałka Sejmu !!!!!

ForOsw
7 lat temu

z natury jestem spokojny ba nawet baaardzo spokojny , ale jeśli na swojej drodze bym spotkał tych idiotów to na 100 % nerwy by mi puściły nie żartuję..
rawicz lub strzelce czekają i macie chłopaszki już ciepło na starcie , a na każdego cwaniaka znajdzie się jeszcze większy cwaniak także byliście „kozaczkami” do czasu jak wszystko w życiu uuuuuu wcale mi ich nie żal ani trochę…..

1
7 lat temu

Proszę o adres lub chociaż inicjały/pseudonimy tych śmieci.
W d***e mam RODO czy inne pierdoły.
Jeśli nie dostaną zawiasów tylko pójdą siedzieć np. do Rawicza to mają wesoło chłopcy, wielcy cwaniacy w stosunku do słabszych i bezbronnych, strach pomyśleć co takim siedzi w głowach i co są w stanie zrobić np. bezbronnemu dziecku …
Zapraszam do „wysapania” do mocniejszego od siebie wieśniacy.
Ale już po tym co zrobili bezbronnemu zwierzęciu wiem, że są to p****y w stylu: Rzucić w kogoś kamieniem i ucieć lub pobić kogoś w 5.

Za
odpowiada  1
7 lat temu

To byle dwie uposledzone jednostki z tej wsi. Mieszkańcy wiedzą kto to tylko się boja

Oo
odpowiada  1
7 lat temu

Co ty dzieciaku wiesz o Rawiczu?I nie kozacz zza klawiatury boś pewnie pi.zda jakich mało

Oo
odpowiada  1
7 lat temu

Ty zapewne wiesz dużo o Rawiczu i innych zakładach karnych,i wydaje ci się że ktoś kto przesiedział pół życia albo i więcej jest kimś.Ja z kolei uważam że trzeba tak żyć aby nigdy się tam nie dostać.

maziuta
7 lat temu

Trzeba bojkotowac prawo bo za kradziesz bółki z głodu masz wiekszy wyrok niz za bestialstwo i morderstwo

Xxx
odpowiada  maziuta
7 lat temu

Człowieku za kradzież bułki to masz mandat 20 zł , albo wgl pouczenie bo to kradzież że tak powiem „z głodu” więc o czym mowa ?

Olo
7 lat temu

Proszę o Adres tych bandziorów mieszkańcy Kociny sami powinni zrobić na nich wyrok.

54
0
Napisz co o tym sądziszx
×