Ortopedia w czołówce

Udostępnij
Tweet

Ostrowska ortopedia w czołówce najlepszych w Polsce. Takie informacje przynosi najnowszy ranking czasopisma medycznego „Menedżer Zdrowia”, który przygotowany został dla miesięcznika „Wprost”.

+

Jak czytamy na stronie organizatora badania. Ranking najlepszych oddziałów wybrany został na podstawie na podstawie kilku tysięcy rozesłanych ankiet. – ‘’Pod lupę wzięliśmy to, co dla pacjentów najważniejsze, m.in. zakres diagnostyki, która jest dostępna w szpitalu, liczbę wykonywanych procedur leczniczych czy współczynnik zakażeń pooperacyjnych. Ankiety, o których wypełnienie poprosiliśmy szpitale, zostały opracowane przez zespół ekspertów w poszczególnych dziedzinach. Konsultanci stworzyli system wag i algorytmów, na podstawie których oceniliśmy oddziały. Nadsyłane odpowiedzi były weryfikowane przez współpracujących z wydawnictwem Termedia i „Menedżerem Zdrowia” ekspertów w poszczególnych dziedzinach, a dane przekazane przez szpitale selektywnie porównane z danymi pochodzącymi z Narodowego Funduszu Zdrowia’’ – czytamy w opracowaniu.

Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w ostrowskim szpitalu znalazł się na 22 miejscu w Polsce uzyskując 162 punkty. Jeszcze lepiej wypadł w podkategorii dotyczącej diagnostyki, w której zdobył 26 punktów, zaledwie o dwa mniej od zwycięzcy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  W hali arena przeprowadzono chrzest
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pacjent
6 lat temu

Falisz OK oby nigdy nie awansował bo stracimy ortopede . ortopedia – warunki w skali 1-5 max 2.
Ciasnota, ciasnota, brak klimatyzacji, duchota, brak intymnosci, trudno o higienę

połamaniec
6 lat temu

Jako częstego gościa ortopedii cieszy mnie, że jest się gdzie i dobrze leczyć w regionie. Kalisz na 18 miejscu Ostrów na 22. Gratulacje!

M
6 lat temu

Wielki szacunek dla mega człowieka ddoktora Falisa. Nie dość,że najwyższej klasy talent w ortopedii to również wspaniały człowiek. Potrafi okazać tyle ciepła podczas kontaktu z chorym jak rzadko kto. 😉

3
0
Napisz co o tym sądziszx