OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kandydat z PO i .N próbował zaszachować Mikołajczyka

Senator Łukasz Mikołajczyk na czwartek zaplanował swoją pierwszą konferencję prasową. Zamierza na niej przedstawić priorytetowe cele, które zamierza zrealizować jako ewentualny prezydent Ostrowa Wlkp. Konkurencyjny kandydat Damian Grzeszczyk z koalicji Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej postanowił go zaszachować, publikując już dzisiaj swoje priorytety. Problem w tym, że są łudząco podobne do bieżącej polityki prezydent Beaty Klimek.

+

Zazwyczaj mieszkańcy zmieniają osobę na stanowisku prezydenta, gdy ten obecny się nie sprawdził. Kandydat Damian Grzeszczyk udowadnia na swoich banerach, że polityka wspierania seniorów, młodych przedsiębiorczych ostrowian, udoskonalanie gospodarki komunalnej czy realizowanie profilaktyki zdrowotnej w kadencji Beaty Klimek było właściwe. Trudno szukać innowacyjnych pomysłów, mających rozwijać Ostrów Wielkopolski.

Możemy się spodziewać, że kandydat Łukasz Mikołajczyk, jako senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości również będzie chciał oprzeć politykę m.in. na seniorach. Tym samym będzie troje kandydatów z bardzo podobnym programem. Przy czym obecna prezydent Klimek już go realizuje, a kandydat Grzeszczyk dopiero planuje. Narazie skupia się na wyprzedzaniu o kilkanaście godzin kontrkandydata, by przypisać pierwszeństwo pomysłów sobie. Może o tym świadczyć cyniczny wpis radnego z Platformy Obywatelskiej Jakuba Paducha o treści: “(…) Ciekawe co zaprezentuje kandydat-senator Mikołajczyk :)”

Propozycje kandydata Grzeszczyka do tego stopnia rozbawiły polityczną konkurencję, że niektórzy nawet udostępniają jego post.

 

 

 

53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marianna
odpowiada  Zdzichu
2 lat temu

Mecenas Grzeszczyk powinien skupic sie na obronie swoich klientow niz kandydowac na stanowisko burmistrza.
Ma tupet brac pieniadze za reprezentowanie klienta przed sadem ale nie przychodzi na rozprawe.Zatem nie wywiazuje sie ze swoich swietych obowiazkow
Ja to nazywam OSZUSTWEM!!!
Wiec jak moze byc NIESKAZITELNYM ,WIARYGODNYM BURMISTRZEM OSTROWA????
Zastanowcie sie kogo wybierzecie.

GloriaE ...Stefan
odpowiada  Dżon
2 lat temu

Robić sobie drwiny z tragicznej śmierci najznamienitszych córek i synów naszego narodu to
hańba. Przesiąknięci sowiecką ideologią , nienawidzący wolnej i niezależnej Polski , ludzie mają już was po dziurki w nosie!

GloriaE ...Stefan
odpowiada  Dżon
2 lat temu

Robić sobie drwiny z tragicznej śmierci najlepszych
Córek i synów naszego narodu to hańba.
Nie macie wstydu , żadnych zasad moralnych.
Jesteście wychowani w sowieckiej propagandzie, a najgorsze jest to, że nie ptraficie samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków z popełnianych błędów.

rozwojowiec
2 lat temu

No pewnie, lepiej świetlice wiejskie stawiać.

Halincia
2 lat temu

Po co garaż podziemny ( a nóż Ratusz się zawali ?? ) nie lepiej od razu metro na trasie Długa Wrocławska – Ratusz – równie głupie ale chociaż śmieszniejsze…

Balibna
odpowiada  mieszkaniec
2 lat temu

święte słowa 100% racji

Ferdek wspaniały
odpowiada  pisiorex
2 lat temu

słusznie, jak by tak dalej to mieszkańcom przyjdzie zamieszkać w basenach i na lodowisku jako jedynych inwestycjach budowlanych…

wyborca
2 lat temu

Paduch do odstawki

Franek Dolas
2 lat temu

Tylko Senator Mikołajczyk może odmienić Ostrów, tylko on ma na myśli dobro Ostrowian a nie błyszczenie na ściance i zbieranie płatnych tytułów i znaczków

tradycyjny
2 lat temu

panie nowoczesny, a może tak metro ????? Hiiiii….

53
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x