OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Łukasz Mikołajczyk kandydatem PiS na prezydenta Ostrowa

Prawo i Sprawiedliwość zarekomendowało kandydaturę Łukasza Mikołajczyka na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Tym samym jest to drugi, po Damianie Grzeszczyku  PO I. N pretendent na ten urząd.

{openx:1}

Ukończył Technikum Elektroniczno-Mechaniczne w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim (1997), następnie informatykę na poziomie licencjackim (2000) w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie i magisterskim (2003) na Politechnice Opolskiej. Odbył studia podyplomowe m.in. z matematyki oraz resocjalizacji i socjoterapii. Podjął pracę jako nauczyciel informatyki i matematyki w rodzinnej miejscowości. Był zatrudniony w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich, zaś w 2007 objął stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim.

Zaangażował się w działalność polityczną w ramach Prawa i Sprawiedliwości. W 2010 i 2014 uzyskiwał z ramienia PiS mandat radnego powiatu ostrowskiego. W wyborach parlamentarnych w 2015 został wybrany do Senatu IX kadencji w okręgu wyborczym nr 95.

Jest żonaty, ma dwie córki.

0 0 głos
Oceń temat
134 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
2 lat temu

Łukasz Mikołajczyk najlepszy kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego !!!

adek
2 lat temu

Wszystko co z PIS-u skreślam od razu za wybieranie sobie które prawa będę przestrzegał a które mam w pompie

1 8 9 10
134
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x