OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

13-letni rowerzysta wjechał pod szynobus. Jest w stanie ciężkim

13-letni chłopiec wjechał pod szynobus na przejeździe kolejowym przy ul. Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Wypadek miał miejsce w poniedziałek ok. godziny 14:30. Stan młodego rowerzysty jest bardzo poważny.

+

13-latek wraz z kolegą jechali na rowerach. Przejazd na ul. Gorzyckiej zamierzali pokonać korzystając z wydeptanej ścieżki idącej częściowo wzdłuż torów. W ten sposób ominęli zamknięty szlaban. Od strony Leszna nadjeżdżał szynobus. Chłopiec najpierw wjechał do płytkiego rowu przy torach. Jego kolega pomógł mu się pozbierać. Pechowy rowerzysta ruszył dalej w stronę torów. Pomimo nadjeżdżającego pociągu wjechał na tory. Kolega zdołał krzyknąć by uważał, bo nadjeżdża pociąg. Według niejasnej relacji kolegi poszkodowanego, prawdopodobnie zaczął zawracać, dlatego szynobus uderzył w tylne koło wyrywając je z ramy.

Poszkodowany 13-latek w pierwszej chwili nie oddychał. Później zaczął chwytać powietrze. Natychmiast wysłano straż pożarną i pogotowie. Chłopiec na etapie wkładania do karetki był nieprzytomny.

Kilkunastu pasażerom z szynobusa zapewniono transport zastępczy.

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Analfabetyzm
2 lat temu

W pierwszej kolejności to nagłówek artykułu wprowadza w błąd, bo to dziecko nie wjechało pod szynobus, gdyż prowadziło rower, a szynobus uderzył w rower, a nie w chłopca. Nie lubię naginania faktów dla taniej sensacji, gdyż potem czytam komentarze miłośników nintendo, którym się wydaje, że nic złego w życiu im się nie przytrafi, bo są nieomylni i mają po pięć żyć. Z kanapy może to tak wyglądać.
Ciekawe, ilu z tych od niewybrednych komentarzy nie popełniło w życiu żadnej głupoty, która mogła się skończyć tragicznie? Kto np.nie jechał 70/h tam, gdzie wolno do 50ciu? Kto nie przeszedł przez ulicę tam, gdzie nie ma pasów? Kto się nie zagapił i potknął tak, że mógł się zabić? Itd,itp. O NIESZCZĘŚLIWYM WYPADKU DECYDUJĄ SEKUNDY.

nieznajoma
odpowiada  danka
2 lat temu

życzę tobie tego samego nie wiem czy masz dzieci ,ale jak masz to się zastanów czy wolisz mieć melinę w domu czy zarabiać kasę na dzieci

nieznajoma
odpowiada  OSW
2 lat temu

święty to pisze nie mam pytań do takich ludzi

nieznajoma
odpowiada  Slawek
2 lat temu

pamiętaj w wieku 13 lat nie ma rozumu także nie wierzę ze byłeś święty

Gosc
2 lat temu

Dajcie spokój wypisywać takie rzeczy???, tragedia po prostu, nie życzę nikomu takiej tragedii, a wy ludzie umiecie się śmiać z kogoś , nie nam to oceniać i gdybać co i jak ,

Robert
odpowiada  Zbyszek
2 lat temu

Człowieku udaj się do lekarza bo masz problem !

aa
odpowiada  danka
2 lat temu

Nie wiem…. hm.. np.w pracy?

Gosc
2 lat temu

Zanim skomentujecie, postawcie się w roli rodzica…. każdemu z nas taka czy inna sytuacja może się przytrafić. Czy chcielibyście, aby Was w ten sposób ocenianio? Poprzez tak głupie komentarze?!

Ktos
2 lat temu

Ludzie, opanujcie się z takimi komentarzami, współczuję rodzica, bo każdy z nas nie chciał by tego przechodzic,i każdy z nas mógł by mieć taka sytuacje, rodzic nie może za dziecko, a dziecko nie może za rodzica. I trzeba być pozytywnie nastawionym, żeby dziecko powróciło do zdrowia i sil

.
odpowiada  Moli
2 lat temu

Problemy z dziećmi to tylko szansa na to aby móc dać im lepszy start, więcej nauczyć. Pod warunkiem że ma się im co zaoferować…

58
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x