OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wielka uroczystość na prywatnej posesji. Był nawet Macierewicz

Niezwykła uroczystość odbyła się w sobotę na prywatnej posesji przy ul. Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Tego dnia uroczyście odsłonięto pomnik Józefa Piłsudskiego. Nie byłoby może w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że specjalnie przyjechał Antoni Macierewicz. Dodatkowo ściągnięto Orkiestrę Reprezentacyjną Wojsk Lądowych, a także wojskowych z batalionu remontu lotnisk ze sprzętem saperskim. 

+

Organizatorem przedsięwzięcia był “Klub Sanacja” organizujący spotkania z osobami promującymi prawicowe wartości, zwłaszcza historyczne. Jest to kontynuacja Księgarni Niezależnej z ul. Wiosny Ludów. Na ten czas zamknięto część ulicy Strzeleckiej. W drugiej części uroczystości pojawili się parlamentarzyści z Prawa i Sprawiedliwości, w tym europoseł Ryszard Czarnecki. Byli księża i biskup pomocniczy Łukasz Buzun.  Chwilę wcześniej odbyła się Msza Św. i przemarsz uczestników wydarzenia spod konkatedry do miejsca postawienia pomnika.

Transmisję na żywo przeprowadził portal niezalezna.pl

103 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
@ Do Karolina
odpowiada  Karolina
1 rok temu

Ale Tobie idzie obrażanie obcych przywódców + D. Tuska….. A zobacz co kaczki, maciorki, b…..,szydełka, glapy, żeberka… itd wyrabiają. A jak brakuje Tobie mordobicia to idź na mecz lub z flagą Unii do narodowców ,lub na urodziny hitlera (specjalnie z małej lit.!)

Do Karolina
odpowiada  Karolina
1 rok temu

Dziewczynko. nie wiem gdzie ty masz znajomych(pewnie tylko na fb) ale i tak zapytaj czy im sie podoba w ich krajach jak np sa bici przez Policję demonstranci walczący o swoje prawa, jak wspaniale niemcy wprowadzili 3 płeć aby homoniewiadomo mogło być tym kim chce.Jeśli masz znajomych we francji to nie zapomnij zapytać jak im się żyje kiedy miliardy euro idą na socjale dla świeżo przywiezionych imigrantów. Ze łzami w oczach nie żałuję,że NIE MIESZKAM w tej zgniłej EUROPEJSKIEJ części Europy gdzie rządzi Frans T. Donald T. i już nie długo Makrela i Makaron…

Andy
odpowiada  Karolina
1 rok temu

A z czego ty się tłumaczysz?! Z tego, że opozycja robi czarny pijar Polsce? I wymyśla bzdury, które tak naprawdę w Polsce nie mają miejsca, tylko przeszkadzają niektórym oderwanym od koryta do niego wrócić? Wiadomo, ze są rzeczy, które mogą się nie podobać (i to niemało), ale zawsze tak było, ktokolwiek rządził. Brudy pierze się we własnym domu, a nie publicznie! Dla mnie to kalanie własnego gniazda, coś jak zdrada. Można z tym, co się nie podoba walczyć wewnątrz własnego kraju, a nie tworzyć na forum Europy czy świata obrazu Polski, który drastycznie odstaje od rzeczywistości.
Jak ktoś inny będzie miał lepszy program, to może w końcu przebije PIS. Opozycja na razie ma program składający się z jednego punktu: “Zniszczyć PIS”. No może jeszcze z drugiego: “Całe zło tego świata to PIS”. Poza tym nie mają NIC KONSTRUKTYWNEGO do zaproponowania. To jak chcą wygrać wybory?
Twierdzisz, że w Polsce dobrze już było? To zależy komu. Na pewno nowobogackim, którzy mieli układy z PO i robili różne “ciekawe” przekręty np. z VATem itp.
Tacy jak ty sami sobie wmawiają, ze Polska to zaścianek, totalitaryzm, reżim, kraj trzeciego świata itp. Albo dajesz sobą manipulować zwolennikom tej nieszczęsnej PO. Owszem PIS manipuluje opinią publiczną, ale PO robiła i robi to jeszcze lepiej pod płaszczykiem demokracji i walki o demokrację. Dojrzały i inteligentny człowiek sam sobie wyrobi zdanie obserwując uważnie rzeczywistość. I nie potrzebuje do tego TVP, TVN, ani “podpowiadaczy”, co ma myśleć.

Karolina
1 rok temu

Przyjdzie kryska na matyska nie popieram PO ale PiS rujnuje nasz kraj mam mnóstwo znajomych na zachodzie i wstyd mi za to że muszę się tłumaczyć co dzieje się w Polsce a dzieje się źle mam tylko nadzieję że mój syn doczeka lepszych czasów jeśli nie w Polsce to gdzieś w świecie jestem realistka dobrze już było i jeszcze trochę wszystko się zawali

Jakub
odpowiada  JUNGEN
2 lat temu

Skoro głupi naród daje się sprzedać za 500+. To nie ma się co dziwić, że takie są wyniki

70 +
2 lat temu

I właśnie to wystarczy ! Komoruski przegrał o 3 % – więc jeszcze mamy 10 % do przodu ! Nawet połowa tego wystarczy na pokonanie PO-NOWO -bankrutów !

jajeczko do,, kartofliska,,
odpowiada  pis
2 lat temu

Napisałeś,się koleś,wywód godny może nie idioty,ale zgorzkniałego ,,pisiora,, Realia są takie,że większość nie przyznaje w rozmowach towarzyskich do popierania PiS – u,ale na niego głosują ! A mohery właśnie zadecydują o wygranej i jeden wyłączony telefon tego nie zmieni.Nie podniecaj się się sondażami,ani dobrymi ani złymi, nie mają znaczenia,jeśli chodzi o korzystny wynik wyborów dla PiS-u, Wszyscy psioczą a PiS wygrywa !!! Jak będziesz się tak egzaltował sondażami,jak samiec modliszki podczas kopulacji,możesz stracić zdrowie albo życie !

pis
2 lat temu
kartoflisko
2 lat temu

@jojo…
Mam wrażenie że ci co robią te sondaże a szczególnie CBOS na serio myślą że wszyscy są idiotami i uwierzą w taki wynik. Sondaż na zamówienie totalne władzy.W moim otoczeniu nikt nie przyznaje się do popierania pisuarów. Ja również miałem kilka telefonów OBOPu i zawsze podawałem się za zwolennikiem pisu!!! niech dalej żyją w takiej świadomości i to cieszy niech dalej kopia pod sobą dołki.Zlikwidowałem telefon stacjonarny bo to obciach i mam spokój. Sondaż jest robiony wśród posiadaczy takich telefonów(mohery). Często się już zdarzało ze kandydat czy partią będąca na 1 miejscu przegrywała wybory. Wiec sondaże trzeba brać z przymrużeniem oka.
Niemcy myśleli że Hitler wybrany demokratycznie jest ich przyszłością a on ich tak oszukał. Niestety niektórzy wolą dostać na flachę niż żyć w demokratycznym kraju i pracować. Rządy populistycznych partii jak PiS zawsze źle się kończą dla kraju.

alfa
2 lat temu

Ostrowiacy ,co wy wyprawiacie? Kogo zapraszacie do miasta. Wstyd mi za Was
?

103
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x