Gorąco i niebezpiecznie na drogach

Do kilku zdarzeń z udziałem kierowców z powiatu ostrowskiego doszło w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Poniżej przedstawiamy je w fotorelacji.

+

32-letni kierowca Citroena jadąc przez Ostrzeszów, wypadł z drogi i skasował ogrodzenia dwóch posesji. Samochód z powodu uszkodzeń nie był zdolny do dalszej jazdy.

Również wczoraj w miejscowości Grudzielec doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch motocyklistów. Mężczyzna kierując motocyklem z bocznym wózkiem zbliżał się do skutera jadącego przed nim. Kierowca skutera wykonał manewr, który zmusił mężczyznę z trójkołowego motocykla do wykonania manewru obronnego. W efekcie zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W poniedziałek koło ronda ostrzeszowskiego doszło do wypadku osobówki i samochodu ciężarowego. Kierowca Land Rovera jechał od strony Wrocławia w kierunku Antonina. Po minięciu „ronda ostrzeszowskiego”, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w samochód ciężarowy z Kalisza. Kierowcę samochodu osobowego odwieziono do szpitala.

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wladymir
4 lat temu

Takim czołgiem na czołówkę z tirem. Gdyby to był zwykły osobowy, to by nie było czego zbierać. Ma chłopina szczęście.

Osw
4 lat temu

Kierowca zasłabł

Audi RS6
4 lat temu

Wielki biznesmen z Range Rovera zapewne przez telefon rozmawiał i nie zapanował nad wozem zjeżdżając z ronda.Wozy za setki tysięcy w leasing pobrane ale kto by zamontował w aucie zestaw głośnomówiący,albo słuchawkę kupił.Wiecznie te telefony do rąk poprzyklejane.

Ufff
4 lat temu

Gorąco to jest ostatnio w okolicach Traugutta i Kordeckiego, gdzie od kilku dniu (wieczorami i popołudniami) krąży jakiś zwariowany kierowca, na piskach wchodzi w zakręty, hałasuje i jeździ z bardzo dużą prędkością po okolicy. Najprawdopodobniej czerwone, stare BMW. Oby z tego nieszczęścia jakiegoś nie było. W okolicy jest przecież szkoła.

audi ska
4 lat temu

co za jełop tym landrowerem, zjechac tak przy malej predkosci

driver-ten prawdziwy driver
odpowiada  audi ska
4 lat temu

Być może był nietrzeźwy.

6
0
Napisz co o tym sądziszx