OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Śmiertelne potrącenie na Wojska Polskiego. Nie żyje młoda kobieta (aktualizacja)

Piątek po Bożym Ciele bardzo tragicznie skończył się dla młodej kobiety. Została śmiertelnie potrącona przez samochód Fiat Fiorino, którym kierował przedstawiciel handlowy jednej z firm. Poszkodowana jeszcze na miejscu utraciła bardzo dużą ilość krwi. Lekarz stwierdził zgon w szpitalu.

+

Do wypadku doszło około godziny 14:00. Kobieta weszła na przejście dla pieszych przy Kauflandzie. Kierowca Fiata potrącił kobietę, a ta głową uderzyła w słup, doznając rozległego urazu czaszkowo-mózgowego. Kobieta miała 42 lata.

147 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc
3 lat temu

To juz dawa tygodnie od tego wypsdku a ja ciagle nie moge uwierxyc

ktoś
odpowiada  tamara
3 lat temu

Za swoje błędy sie odpowiada! Za brak rozumowania i nie umiejetnośc prowadzenia auta również. Kazdy jest kowalem swojego losu, NIC go nie usprawiedliwia. Każdy za swoje złe czyny musi odpokutować. Prosta zasada. Jeśli nie potrafisz nad sobą zapanować, zrobią to inni.

dominika
odpowiada  Gojasccc
3 lat temu

ta pani pracowała w kauflandzie na rzeżniku

dd
3 lat temu

Szkoda mojej koleżanki,szkoda jej całej rodziny ale nie można również wydawać wyroku na kierowcy.Życia Marzeny R już nic nie wróci,rodzina pogrążona w żalu,a kierowca do końca swojego życia będzie miał to “przed oczami” a resztę zostawmy to prokuraturze. Bo wpisy typu że rozmawiał lub sięgał po komórkę są śmieszne.Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam.

Klara vel Maria
odpowiada  maria
3 lat temu

Imiona różne, a błędy te same. Straszne 🙁 Kobieto odpuść sobie wpisy z takim poziomem polszczyzny.

tamara
3 lat temu

Jak to zasłużył ….. kto zasłużył człowieku straszna rzecz się stała oceniacie człowieka którym mógłby być każdy z Was , ten człowiek napewno ma rodzinę , żonę dzieci przeżywa dramat teraz , nie zrobił tego specjalnie nie sądzę żeby miał jakąś zawrotną prędkość i skąd ta pewność że rozmawiał przez komórkę wszyscy łączą przedstawicieli handlowych z cwaniactwem komórką i autem , a tak nie jest to też są ludzie którzy chcą zarobić na chleb i rodzinę ! żal mi w tym wszystkim obydwóch stron bo dziewczynka straciła matkę w dzień dziecka a mężczyzna który potrącił kobietę będzie musiał zyc z tym piętnem do końca życia

osztyna
3 lat temu

kit z tym wszystkim i tak predzej czy pozniej bedziemy wszyscy w groboie lezec,h,,j z takim zyciem

tedi
odpowiada  radek
3 lat temu

Jak to zasłużył ….. kto zasłużył człowieku straszna rzecz się stała oceniacie człowieka którym mógłby być każdy z Was , ten człowiek napewno ma rodzinę , żonę dzieci przeżywa dramat teraz , nie zrobił tego specjalnie nie sądzę żeby miał jakąś zawrotną prędkość i skąd ta pewność że rozmawiał przez komórkę wszyscy łączą przedstawicieli handlowych z cwaniactwem komórką i autem , a tak nie jest to też są ludzie którzy chcą zarobić na chleb i rodzinę ! żal mi w tym wszystkim obydwóch stron bo dziewczynka straciła matkę w dzień dziecka a mężczyzna który potrącił kobietę będzie musiał zyc z tym piętnem do końca życia ……… 🙁

Gojasccc
3 lat temu

Czy to jest ta Pani ktora pracowala w rosmanie?? Marzena R??

Ada
odpowiada  klara
3 lat temu

Dlaczego co chwila inaczej ma Pani na imię? 😉

147
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x