Przejechał leżącego obcokrajowca

W sobotni wieczór kierowca Volkswagena Bora najechał na leżącego na ulicy mężczyznę. Do zdarzenia doszło w Pardalinie na trasie Janków Przygodzki – Przygodzice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna narodowości mołdawskiej znajdował się na słabo oświetlonym odcinku drogi. Kierowca Volkswagena zauważył go w ostatniej chwili. Zaczął hamować, ale i tak uderzył w leżącego. Poszkodowanego przewieziono do szpitala karetką na sygnale.

+

Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że leżący mężczyzna wcześniej miał brać udział w bójce z innym obcokrajowcem. Drugi z uczestników starcia w chwili potrącenia stał na chodniku, a bezpośrednio po potrąceniu oddalił się i jest ustalany przez policjantów. Potrącony z połamanymi żebrami trafił na oddział chirurgii ogólnej w stanie ogólnym średnim. W tym samym czasie do ostrowskiego szpitala trafił Ukrainiec z wynikiem 4,7 promila.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Robią TO na ekranie
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Migrant
5 lat temu

Kiedys taki artykuł w lokalnej niemieckiej gazecie widzialem o polakach co sobie sprawiedliwosc NNwymierzalia ulicy wymierzali po wódce z Aldika…kierowcą auta był Mołdawianin… tak sie złożyło.
My Słowianie tak juz mamy

jasnowidz
5 lat temu

4, 7? Jeśli Ukrainiec to pewnie z dwa dni już nie pił, źe mu tak spadło.

Myszka
5 lat temu

Raz sierpem raz mlotem czerwoną… Tak to szło?

kefir
5 lat temu

Artykuł tendencyjny. Pewnie to ruscy byli. Bo Ukraińcy to duża kultura. Tak mówią w telewizji pisowskiej i TVN tak samo.

OSTR
5 lat temu

Dobry fachowiec musi wypić…

HA HA HA
5 lat temu

4,7 promila???? – to sie dopiero ukrom impreza zaczynała!!!!!

HI HI
odpowiada  HA HA HA
5 lat temu

Chciał dorównać prawdziwym Polakom…

Aga
5 lat temu

No to co,że był obcokrajowcem, macie z tym jakiś problem?

anarchia
odpowiada  Aga
5 lat temu

A co jesteś tak bardzo otwarta na obcokrajowców?Pewna wroclawianka nie dawno pokazała w necie jaka z niej nie rasistka i oddała się cała obcokrajowcowi a ten umieścił filmik na you tub.. śmiejąc się z …no nie wiem jak to nazwać.Więc nie ma co iśc ślepo w co jest trendy,tylko kierować się rozumem.

Prof Miodek
odpowiada  Aga
5 lat temu

Problem to będziesz miała jak cię pijany UKR dojedzie pod domem bo rozpanoszyli się niesamowicie

mariano
odpowiada  Aga
5 lat temu

Aga ty masz jakiś problem ze zrozumieniem tego co czytasz ? Artykuł w całości jest o obcokrajowcach więc nie będą komentować o pogodzie …. : ) pzdr.

mariano
5 lat temu

Takich kwiatków będzie coraz więcej …teraz wszystko zależy od Polskiej Policji czy będzie stanowcza i bezwzględna w pilnowaniu porządku czy odpuści obcokrajowcom !!!

anarchia
5 lat temu

Wincyj emigrantów,wincyj…

Aaaa
5 lat temu

No 4.7 to juz dobry wynik

17
0
Napisz co o tym sądziszx