Wypadek na obwodnicy Skalmierzyc — BMW vs. TIR

Udostępnij
Tweet

Po godzinie 14:00 z nieustalonych przyczyn BMW X5 zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się czołowo z samochodem ciężarowym. Osobówką jechała 31-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego.

+

Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR, ale ostatecznie poszkodowaną zdecydowano się zabrać karetką do kaliskiego szpitala. Kobieta była przytomna, ale strażacy mówili o poważnych obrażeniach ciała.

Z samochodu ciężarowego nastąpił wyciek oleju napędowego. Na miejsce dotarła jednostka specjalistyczna (grupa chemiczna) z Ostrowa Wielkopolskiego do zabezpieczenia i neutralizacji wycieku.

Do uwolnienia kobiety potrzebne było użycie sprzętu hydraulicznego. Samochód ciężarowy przewoził zestawy meblowe z Ikei.
 
Droga krajowa nr 25 na obwodnicy Skalmierzyc jest jeszcze zablokowana z uwagi na uszkodzone pojazdy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  13-latka topiła się w jeziorze. Była z nią pijana 15-latka
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
D
6 lat temu

Ludzie tylu tu znawców od BMW innych samochodów i od wypadkow. A czy ktoś zna zupełnie okoliczności ? Dyskusja na poziomie pomniewywan jest niepotrzebna! Wręcz zbędna ! Ciekaw jestem jakby ktoś z Waszych bliskich, znajomych jechał tym autem ?! Poczujcie sie na miejscu rodziny! Magda bedzie dobrze!!!! Zobaczysz …

?przerażając
6 lat temu

LUDZIE ZOSTAWCIE TE SWOJE IDIOTYCZNE KOMENTARZE NAWET NAJLEPSZEMU KIEROWCY MOGŁO TO SIĘ ZDARZYĆ NIE MAJĄC POJĘCIA CO SIĘ STAŁO TAK NAPRAWDĘ.

Xxx
6 lat temu

Dlaczego ona zjechała na drugi pas? Ktoś wie?

Znajomi
6 lat temu

Czy wiadomo jakie Madzia ms obrażenia jak kto wie to prosze o info

Znajomy
odpowiada  Znajomi
6 lat temu

Stan stabilny, obrażenia mocne dolnych kończyn.

Krystian
6 lat temu

ty też żyjesz dzięki 500+ buraku

kulson
odpowiada  Krystian
6 lat temu

ty wsioku kup nowa bme, bo wies czeka

Krystian
6 lat temu

Do wszystkich tych co piszą bzdury nie znając faktów.By wam palce po urywało,żebyście nie mogli udzielać sie.

Diagnosta
odpowiada  Krystian
6 lat temu

Krystian. Jak masz takie mocne glejty to dawaj jakie były okoliczności wypadku…. Powiedz i potwierdz bądz zaprzecz czy to prawda ze „pani kierowca” grzała cały czas lewym pasem by zdązć załatwić pewne sprawy rozmawiając przez telefon kierując pojazdem i czy po prawej stronie były inne koła jak po po lewej…. Komentuj z argumentami a nie krytykujesz bo znasz ofiarę wypadku….

74
0
Napisz co o tym sądziszx