Jeżdżą przez przejazd kolejowy pomimo świecącej sygnalizacji

Udostępnij
Tweet

Otrzymaliśmy nagranie wideo, na którym dwa samochody przejeżdżające przez przejazd kolejowy w Skalmierzycach pomimo włączonej sygnalizacji, ostrzegającej przed nadjeżdżającym pociągiem.

+

Przejazd kolejowy w Skalmierzycach nie należy do bezpiecznych. 7 lat temu zginął tam mężczyzna, a półtora roku temu śmierci uniknęła kobieta z dzieckiem.

Po sąsiedzku znajduje się zakład produkcyjny, zatrudniający kilka tysięcy pracowników. Generuje on spory ruch zmotoryzowanych pracowników, dojeżdżających do pracy. Wielu z nich się spieszy, a jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Tak przynajmniej mówi znane przysłowie.

Zdaniem autora nagrania, przed busem przejechały jeszcze dwa inne samochody. Stało się to po przejechaniu pierwszego pociągu i w czasie oczekiwania na kolejny. W tym miejscu tory idą pod skosem, dlatego utrudniona jest widoczność horyzontu nad torami.

Zagrożenie można wyeliminować przejeżdżając wiaduktem nad torami i zjeżdżając do ronda, a stamtąd już można łatwo dostać się do pobliskiego zakładu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dziecko wypadło z balkonu❗
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gość
5 lat temu

Konfidenci są wszędzie

Mieszkaniec Skalmierzyc
5 lat temu

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ !!! JAK POCIĄG JEST W COM 40 to przez cały czas miga sygnalizator i jedziemy na czerwonym !!! niestety. Chociaż ostatni typ stał 40 minut zaczym przejechał.

Zyzol
5 lat temu

Wedle mnie i moich dzieci, niech to bydło się zabija, bo w konfrontacji z pociągiem to tylko oni ucierpią. Ale jeśli jeszcze raz ktoś na mnie zatrąbi jak zwalniam przed takim przejazdem, to włączę wsteczny bieg. Moja auto ma takie zderzaki, że ho, ho.

M43
5 lat temu

Być może problem (chociaż częściowo) rozwiązałoby zamontowanie monitoringu.Z (powiedzmy) co tygodniowym przeglądem nagrań przez SOK lub policję?

Jacek
odpowiada  M43
5 lat temu

przez wies lataja pociagi slabo widoczne zwlaszcza gdy swieci slonce nie widac sygnalizacji ludzie gina a barier jak nie bylo tak niema

Zuba
5 lat temu

DHL Do Huja Lotanio !

Sebastian
odpowiada  Zuba
5 lat temu

Nie trafiłeś z tym skrótem 🙂 bowiem to twoje żałosne rozwinięcie zawiera rażący błąd ortograficzny. Nie dość że jesteś nie wychowany i brakuje ci kultury, ponieważ używasz publicznie wulgarnego słownictwa, to na dodatek głupi, bo nie umiesz pisać po polsku.

Czytelnik
5 lat temu

Tak właśnie jeżdżą DHL Poczta Polska kurierzy taryfiarze bo oni mają pierszestwo i kierowcy biez mózgowcy

Kosakiewicz
5 lat temu

Karać wysokimy Mandatami wysokości 2800 PLN lub zabranie PJ na 49 tygodni

Lech
5 lat temu

„Wszyscy się spieszą, niektórzy do mnie”
Autentyk, słowa pewnego przedsiębiorczego…grabarza.

35
0
Napisz co o tym sądziszx