OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Jeżdżą przez przejazd kolejowy pomimo świecącej sygnalizacji

Otrzymaliśmy nagranie wideo, na którym dwa samochody przejeżdżające przez przejazd kolejowy w Skalmierzycach pomimo włączonej sygnalizacji, ostrzegającej przed nadjeżdżającym pociągiem.

+

Przejazd kolejowy w Skalmierzycach nie należy do bezpiecznych. 7 lat temu zginął tam mężczyzna, a półtora roku temu śmierci uniknęła kobieta z dzieckiem.

Po sąsiedzku znajduje się zakład produkcyjny, zatrudniający kilka tysięcy pracowników. Generuje on spory ruch zmotoryzowanych pracowników, dojeżdżających do pracy. Wielu z nich się spieszy, a jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Tak przynajmniej mówi znane przysłowie.

Zdaniem autora nagrania, przed busem przejechały jeszcze dwa inne samochody. Stało się to po przejechaniu pierwszego pociągu i w czasie oczekiwania na kolejny. W tym miejscu tory idą pod skosem, dlatego utrudniona jest widoczność horyzontu nad torami.

Zagrożenie można wyeliminować przejeżdżając wiaduktem nad torami i zjeżdżając do ronda, a stamtąd już można łatwo dostać się do pobliskiego zakładu.

POLECANE NEWSY
35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gość
3 lat temu

Konfidenci są wszędzie

Jacek
odpowiada  M43
3 lat temu

przez wies lataja pociagi slabo widoczne zwlaszcza gdy swieci slonce nie widac sygnalizacji ludzie gina a barier jak nie bylo tak niema

Mieszkaniec Skalmierzyc
3 lat temu

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ !!! JAK POCIĄG JEST W COM 40 to przez cały czas miga sygnalizator i jedziemy na czerwonym !!! niestety. Chociaż ostatni typ stał 40 minut zaczym przejechał.

Zyzol
3 lat temu

Wedle mnie i moich dzieci, niech to bydło się zabija, bo w konfrontacji z pociągiem to tylko oni ucierpią. Ale jeśli jeszcze raz ktoś na mnie zatrąbi jak zwalniam przed takim przejazdem, to włączę wsteczny bieg. Moja auto ma takie zderzaki, że ho, ho.

fi
odpowiada  Polityk
3 lat temu

Kwiczą bo koryto+ już za ciasne i miejsc do dojenia coraz mniej.
…”Ojczyznę dojną wróć nam panie” i jest dojna czterokrotnie więcej niż za poprzedników!!!

zibi
odpowiada  Mieszkaniec
3 lat temu

Tu nawet nie chodzi o tego idiotę,którego skasuje pociąg,ale o pasażerów pociągu ,którzy podczas awaryjnego hamowania mogą naprawdę poważnie ucierpieć,a jest ich wielu!!!

Mirek
odpowiada  Mirek
3 lat temu

@Art. No wreszcie znalazł się ktoś kto odczytał mój sarkazm. Reszta to jak te przysłowiowe młode kormorany, które łykają wszystko jak leci. Poza tym jako kierowca chciałem podzielić się opinią o kierowcach w samochodach marki BMW, bo moje doświadczenia z użytkownikami tej marki samochodów są jednoznaczne. Coś w tym jest, że kierowca BMW to prostak i debil.

Sebastian
odpowiada  Zuba
3 lat temu

Nie trafiłeś z tym skrótem 🙂 bowiem to twoje żałosne rozwinięcie zawiera rażący błąd ortograficzny. Nie dość że jesteś nie wychowany i brakuje ci kultury, ponieważ używasz publicznie wulgarnego słownictwa, to na dodatek głupi, bo nie umiesz pisać po polsku.

M43
3 lat temu

Być może problem (chociaż częściowo) rozwiązałoby zamontowanie monitoringu.Z (powiedzmy) co tygodniowym przeglądem nagrań przez SOK lub policję?

Art
odpowiada  Mirek
3 lat temu

Chłop sobie jaja robi a wy łykacie jak młode pelikany i jedziecie moratorsko. Wyluzujcie trochę majty

35
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x