OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zmiażdżyło mu nogę na ostrowskim dworcu (foto)

Po godzinie czwartej nad ranem doszło do krwawego wypadku na terenie ostrowskiego dworca PKP. Pociąg “Przemyślanin” relacji Przemyśl-Szczecin zmiażdżył nogę młodemu mężczyźnie. 

+

Według relacji świadka, pasażer miał się zatoczyć pod pociąg. Nieoficjalnie wiemy, że miał niewiele ponad 20 lat i ważył około 120 kilogramów. Poszkodowany ma zmiażdżoną jedną nogę w stawie skokowym. W oczekiwaniu na karetkę pogotowia, przeniesiono go do holu. Pociąg przez wypadek ma 100 minutowe opóźnienie.

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ferdek
2 lat temu

Ano, bo pić czeba umić.

alexx
2 lat temu

Teraz zamiast pić jabole zacznie pić soczki pomidorowe.

Nauczyciel
2 lat temu

Danio do szkoły BARANIE i to natychmiast! Porządek i hol się pisze kretynie… Ciebie powinni zwolnić z pracy bo nie masz pojęcia jaki głupi jesteś prostaku.

Danio
odpowiada  Nauczyciel
2 lat temu

Żal mi Ciebie czlowieczku. Jaki bohater a co do czego pierwszy na psach z donosem ze został pobity. Nauczyciel żal mi takich ludzi jak ty

Danio
2 lat temu

Barany w żółtych kamizelkach od czego tam sa??!!!!! zamiast pilnować pozadku na peronach!!! grzeją dupe w głównym cholu! !! Zwolnić zabiedzonych ochroniarzy!!! którzy niemaja pojęcia otym co robią!!!

Oj
odpowiada  Danio
2 lat temu

Przyjdź na dworzec powiedz to ochronie bohater heytu. A ogólnie ochrona pilnuje budynku dworca a peronów torowisk i składów SOK-a. Ale jak się jest ograniczonym umysłowo to czego tu wymagać od takiego człowieka

Wiarus
2 lat temu

Kiedy szliśmy do ataku to uciekał od nas wróg! Teraz wszyscy mają po medalu. A jo kur*a ni mom nóg!

Wiarus
odpowiada  Wiarus
2 lat temu

Druga zwrotka. Tę chusteczkę coś mi dała na onucę sobiem wziął. Żebyś sooobie ku*wo nie myślała, że cię jeszcze w sercu mom.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x