Właściciel Nissana z wypadku w Skalmierzycach oddał się w ręce policji

55-letni właściciel Nissana, który uczestniczył w wypadku w Skalmierzycach zgłosił się dzisiaj rano na ostrowską komendę policji. Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia kto faktycznie kierował autem, które wjechało w rodzinę będącą na spacerze.

+

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Nissana najpierw uderzył w czteroosobową rodzinę. Potem przejechał jeszcze kawałek i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło na nieutwardzonej drodze. Uciekł z miejsca zdarzenia. Ostrowska policja szukała go od soboty.

– Będziemy z nim wyjaśniali wszelkie okoliczności związane z tym wypadkiem – mówi Krzysztof Kula z ostrowskiej policji.

W wypadku ucierpiała czteroosobowa rodzina. Pod opiekę lekarzy trafiła kobieta oraz dwuletnie dziecko. W chwili wypadku dziewczynka znajdowała się w wózku. Uderzenie było tak silne, że wpadła do pobliskiej rzeczki. Dziecko trafiło do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, skąd na prośbę ojca zostało już wypisane. Kobieta leży w szpitalu w Kaliszu. Ma poważne obrażenia twarzoczaszki. – Jej stan jest poważny, ale nie jest to stan zagrażający życiu – mówił Paweł Gawroński, rzecznik szpitala w Kaliszu.

Policja przypomina, że za ucieczkę z miejsca wypadku, ukrywanie lub utrudnianie pracy policji kierowcy grożą zaostrzone sankcje karne.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Jakub Paduch CHCE czy NIE CHCE dawać pieniędzy na sport?
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Henryk-Sliwniki
6 lat temu

Szanowna Redakcjo prosiłem by nie odpuszczać tematu jednak tak się stało. Sprawca ma postawione zarzuty może warto wspomnieć w aktualizacji artykułu o tym fakcie oraz o innych faktach tj. że odmówił składania zeznań itp. Jak zwykle będzie tak że mus się upiecze.

on
6 lat temu

Podobno sprawca dostam arezst na 3-miesiące w radiu mowili… Prawda?

Ben.
6 lat temu

Czy to problem pobrać odciski palców??? Od czego są kryminolodzy? Na kierownicy, gałce zmiany biegów. To wystarczy. A wtedy zagadka sie wyjasni. Proste jak drut, a teraz bedzie sie wypierał jeden przez drugiego itd. Co to KUR.A jest za przedszkole ja sie pytam??!!

xawi
6 lat temu

3 lata wiezienia chce prokurator a roman nie przyznaje się do winy wstyd dla twojej rodziny Heniu i reszta wstyd ale masz brata

ass
6 lat temu

A w domu go szukali ?

Abc
6 lat temu

Synusia Broni pewnie!!!!!

bezstronny
6 lat temu

sąd oceni czy on jest winien
nie nam oceniac ……….

Henryk-Sliwniki
6 lat temu

Do redakcji: Niech redaktorzy pilnują tą sprawę bo jak sprawca się wywinie to przestanę wierzyć w polską policję. Nie pierwszy konflikt z prawem tego osobnika ale widocznie ma duże plecy…

audi
odpowiada  Henryk-Sliwniki
6 lat temu

tez tak mysle, brac sie za niego, oszusta

Robson
6 lat temu

Dziwna ta sprawa i smierdząca… Nie mogli znalezć kierowcy…

xawi
6 lat temu

wina Bolka

25
0
Napisz co o tym sądziszx