Morderca spod Jarocina trafił do ostrowskiego Sądu

22-letni Eryk J. w piątek trafił przed oblicze ostrowskiego Sądu. To właśnie w naszym mieście był rozpatrywany wniosek o 3-miesięczny areszt dla podejrzanego. To pokłosie makabrycznej zbrodni, do której doszło kilkadziesiąt godzin wcześniej w Cerekwicy Starej koło Jarocina. 22-latek przyznał się do zabicia dwóch osób i usiłowania pozbawienia życia swojej byłej partnerki i nienarodzonego jeszcze dziecka. To przebywa w stanie krytycznym na oddziale neonatologicznym ostrowskiego szpitala.

+

Sędzia Małgorzata Zimorska-Abdullaev po zapoznaniu się z wnioskiem Prokuratury Okręgowej, podjęła decyzję o zastosowaniu najostrzejszego środka zapobiegawczego wobec mężczyzny. Jego obrońca z urzędu Wojciech Kapciuk w wypowiedzi dla TVN24 powiedział, że jego klient wyraził skruchę oraz gdyby mógł cofnąć czas, nie dokonałby zbrodni. Dopiero po czasie dotarło do niego co zrobił.

22-letniego mężczyznę doprowadzono do ostrowskiego Sądu w specjalnym kasku, jak pamiętnego zbrodniarza Kajetana P. Służy on do ochrony ciała podejrzanego przed samookaleczeniem, np. uderzaniem głową o znajdujące się wokoło przedmioty.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

53 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kami
6 lat temu

Jakie miał prawo do tego aby pozbawic kogos zycia ?Aby chcieć zakonczyc życie małego dzieciątka, ktore bylo wyczekiwanym malym szczesciem dla dziadków, mamy.. mama i dziecko musza byc dzielni aby pokazac mu ze jego najwiekszy cel nie zostal osiągnięty. Teraz najwazniejsze jest ich życie, a on niech ma przed oczami po ostatnie swoje dni obraz tego to zrobil.

Chrzescijanin
6 lat temu

Odpowie kiedyś przez sądem najwyższym… Tylko Pan Bóg może go ukarać sprawiedliwie.

Gustawo Limo
6 lat temu

Posadzic go na taboreciku w zaciemnionym pokoiku podpalic worek nad jego cialem niech kapie ponacinac posypac solą wpuscic szczury wyje….uzembienie polamac nogi.I tak po troszeczku kazdego dnia

53
0
Napisz co o tym sądziszx