Morderca spod Jarocina trafił do ostrowskiego Sądu

22-letni Eryk J. w piątek trafił przed oblicze ostrowskiego Sądu. To właśnie w naszym mieście był rozpatrywany wniosek o 3-miesięczny areszt dla podejrzanego. To pokłosie makabrycznej zbrodni, do której doszło kilkadziesiąt godzin wcześniej w Cerekwicy Starej koło Jarocina. 22-latek przyznał się do zabicia dwóch osób i usiłowania pozbawienia życia swojej byłej partnerki i nienarodzonego jeszcze dziecka. To przebywa w stanie krytycznym na oddziale neonatologicznym ostrowskiego szpitala.

+

Sędzia Małgorzata Zimorska-Abdullaev po zapoznaniu się z wnioskiem Prokuratury Okręgowej, podjęła decyzję o zastosowaniu najostrzejszego środka zapobiegawczego wobec mężczyzny. Jego obrońca z urzędu Wojciech Kapciuk w wypowiedzi dla TVN24 powiedział, że jego klient wyraził skruchę oraz gdyby mógł cofnąć czas, nie dokonałby zbrodni. Dopiero po czasie dotarło do niego co zrobił.

22-letniego mężczyznę doprowadzono do ostrowskiego Sądu w specjalnym kasku, jak pamiętnego zbrodniarza Kajetana P. Służy on do ochrony ciała podejrzanego przed samookaleczeniem, np. uderzaniem głową o znajdujące się wokoło przedmioty.

POLECANE NEWSY
53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hahek
odpowiada  Open mind
3 lat temu

BONIU kłucił? Chyba kłócił… czyjes błedy potrafisz wytknąc, zauważ swoje 😉

Kami
3 lat temu

Jakie miał prawo do tego aby pozbawic kogos zycia ?Aby chcieć zakonczyc życie małego dzieciątka, ktore bylo wyczekiwanym malym szczesciem dla dziadków, mamy.. mama i dziecko musza byc dzielni aby pokazac mu ze jego najwiekszy cel nie zostal osiągnięty. Teraz najwazniejsze jest ich życie, a on niech ma przed oczami po ostatnie swoje dni obraz tego to zrobil.

Krzysztof
odpowiada  Anna Maria Wesołowska
3 lat temu

Co ty gadasz zastanów się jej rodzinę zarżnął i pójdzie siedzieć … żarcie, dach nad głową, telewizja nic nie robić, nie musi się martwić i jeszcze kasę dostanie za to że siedzi zastanów się co mówisz wymordował prawie całą rodzinę z biednej gospodarki

Chrzescijanin
3 lat temu

Odpowie kiedyś przez sądem najwyższym… Tylko Pan Bóg może go ukarać sprawiedliwie.

Gustawo Limo
3 lat temu

Posadzic go na taboreciku w zaciemnionym pokoiku podpalic worek nad jego cialem niech kapie ponacinac posypac solą wpuscic szczury wyje….uzembienie polamac nogi.I tak po troszeczku kazdego dnia

Sylwia
odpowiada  Open mind
3 lat temu

Nic nie zmieni? Nikt nie będzie musiał utrzymywać tego zwyrodnialca, nie wyjdzie już na wolność i dlatego w takich ewidentnych przypadkach powinna być taka kara. Boże, co musi czuć rodzina ofiar,jak cierpi to biedne dzieciątko pozbawione szans na normalne zycie, jak wielką krzywdę wyrządził własnym rodzicom. No gdzie on miał łeb jak robił tą straszną rzecz!!!!!!!!!! Jestem wściekła!!!!!!!!!!!

Boniu
odpowiada  Open mind
3 lat temu

Hehe Sond? Na moje sąd ale nie będę się kłucił?

MiłoszKu....
3 lat temu

Po co go zabijać zebu mu ulżyć, niech cierpi cale życie w pierdlu tylko szkoda ze za moje i wasze pieniadze

audi
3 lat temu

ale larm, mnie to wali,takie zycie , a nie bede sie mscil na kims, dzis ty jutro wy, karma wraca

X
odpowiada  Open mind
3 lat temu

Panie open mind…radziłbym zasięgnąć konsultacji słownika ortograficznego ,zanim pan coś znowu napisze..o żadnej SONDZIE tu mowy nie ma..

53
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x