W poniedziałek rusza Jarmark Wielkanocny

Udostępnij
Tweet

Już w najbliższy poniedziałek rusza Jarmark Wielkanocny. Aż do środy 28 marca na ostrowskim Rynku będzie można skorzystać z oferty stoisk handlowych i gastronomicznych oraz food trucków. Oprócz tradycyjnych atrakcji dla dzieci, stoisk ze starociami, na zainteresowanych czeka także kino 7D.

+

Jarmark Wielkanocny na Rynku

19-28 marca 2018 godz. 10:00 – 17:00

PROGRAM

STOISKA HANDLOWE
wędliny suszone, wędzone, kindziuki, sery, sękacze, chleby, kwas chlebowy, pieczywo świąteczne, miód, chrzan, owoce suszone, koszyczki, serwetki, pisanki, misy, wyroby robione na szydełku, artykuły z nadrukiem imion, zabawki, biżuteria, balony, wyroby cukiernicze, ozdoby wielkanocne i wyroby rękodzieła itp.

FOOD-TRUCKI – 14 aut gastronomicznych, (23-25.03.2018, godz. 10:00-22:00) – burgery wołowe i drobiowe, Hot Dogi, nuggetsy, naleśniki, gofry, skrzydełka, kołacze, makarony, pita, quassadele, kuchnia żydowska, wrapy, frytki belgijskie, pizza, piwo smakowe i cydr

KINO 7D (23.03.2018, godz. od 10:00 – 18:00)

STOISKA GASTRONOMICZNE
oscypki, wata cukrowa, popcorn, prażynki, ciepłe i zimne napoje

ATRAKCJE DLA DZIECI (24-25.03.2018)
plac zabaw dla dzieci, karuzela, zjeżdżalnia pontonowa, dmuchaniec, gry i zabawy dla dzieci z FOOD-TRUCKAMI, nagrodami i muzyką prowadzone przez Didżeja

STOISKA ZE STAROCIAMI (25.03.2018)
obrazy, świeczniki, porcelana, zegary, wazony, artykuły dekoracyjne wnętrz, drobne stylowe meble.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gosia
6 lat temu

Ja jestem zadowolona jadę na te targi wielkanocne dużo ciekawych rzeczy będzie ? jak np na święta można kupić sobie już niektóre rzeczy.

melania
6 lat temu

Znowu taka lipa bedzie jak na boze narodzenie na tym jarmarku ? budek widac juz mniej tak wiec pewnie dopiero tragedia bedzie.

cha...cha..
6 lat temu

A wojewoda zakazał z jaj robić PiSanki i wystawiać na widok publiczny…

staszek
6 lat temu

Piękna sprawa można się najeść potancować,brak tylko browarka a impra była by wyśmienita.

Psiarz 3
6 lat temu

Co to będzie: „gry i zabawy dla dzieci z FOOD-TRUCKAMI, nagrodami i muzyką prowadzone przez Didżeja” ???

GZYMS
6 lat temu

A że tak zapytam, ten plakat „promujący” wątpliwej urody ma zachęcać czy zniechęcać do Jarmarku ??
Ktoś go robił na lekcji informatyki w 2 klasie podstawówki ?

plastyk
odpowiada  GZYMS
6 lat temu

Co wy chcecie od autora tego plakatu? Narysował jak umiał, a że umie niewiele to tak wyszło (jak w starym westernowym dowcipie: „Nie strzelać do pianisty – on gra jak potrafi”)

Dionizy
6 lat temu

Znów fenomen FOOD TRUCK-owy, główna atrakcja…. Busy z jedzeniem. Masakra 🙁 3/4 Jarmarku poświęcone żarciu zrobionemu w busie.

zwolennik po
6 lat temu

Bedzie Jarmark hura , hura , hura -ale taki jak zawsze

Ostrowianin
6 lat temu

A ile to kino 7d ?

ramzes wędzony
6 lat temu

OPŁACĄ DO BASENU

Basen Miejski – ta inwestycja kosztowała ostrowskich podatników ponad 7 000 000 żłotych. A wszystko wskazuje na to, że być może będą musieli dopłacić jeszcze kolejne 2 000 000 złotych. Mowa o miejskim basenie, którego wykonawca nie wywiązał się z zobowiązań wobec firm podwykonawczych. Zgodnie z prawem ten obowiązek spada w takiej sytuacji na miasto.

„Wbrew temu co przedstawia się mieszkańcom, problemy finansowe firmy wykonawczej są ogromnym zagrożeniem dla budżetu Ostrowa. Na podstawie przepisów kodeksu cywilnego miasto jest solidarnie zobowiązane do zapłacenia podwykonawcy” – powiedział Jakub Paduch, radny miejski.

ksiegowy
odpowiada  ramzes wędzony
6 lat temu

Cały czas się mówi o 7 milionach – a przecież basen kosztował już ok. 10 mln zł. Jakiś czas temu rada przeznaczyła dodatkowe pieniądze poza przetargiem na wniosek prezydętki (patrz zestawienie wydatków Urzędu).

12
0
Napisz co o tym sądziszx