Pierwsza ofiara mrozów?

W sobotnie popołudnie powiadomiono pogotowie oraz policję o niedającym oznak życia mężczyźnie. Ciało znajdowało się w nieużytkowanym pustostanie znajdującym się przy skwerze nieopodal samolotu. Wewnątrz obiektu znajduje się wiele śmieci, ubrań, a także pustych butelek po trunkach alkoholowych.

+

Wiele wskazuje na to, że mężczyzna mógł zamarznąć, ponieważ przez ostatnią dobę były ujemne temperatury. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że alkohol daje tylko złudne wrażenie ogrzewania organizmu. Dzieje się tak dlatego, że powoduje on rozszerzanie się cienkich naczyń krwionośnych, znajdujących się na zewnątrz ciała. Krew dopływając do receptorów, powoduje uczucie ciepła. W rzeczywistości natychmiast się ochładza i powoduje spadek temperatury ciała, zagrażając najważniejszym organom w ciele człowieka.

CZYTAJ  Mocno pobity przy ostrowskim klubie

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oduraczony smogiem
5 lat temu

Przez to cholerne ocieplenie klimatu zimy w Europie są coraz cięższe.

historyk
5 lat temu

„WYBORCO ” ….. my właśnie TERAZ mamy rękę w nocniku!!!! ….. Właśnie dzięki pisiorkom ! jedyne „mocarstwo” które i to tak całkiem nie do końca nas popiera to czterokrotnie mniejsze ( liczba ludności) Węgry….. no może też i Rosja ale na tym poparciu chyba nam nie zależy!?

salowa
odpowiada  historyk
5 lat temu

#Wyborco.Może ci coś drgnęło w pampersie i nie zauważyłeś ręki w nocniku?sprawdż i nie myl z gospodarką.

Gregorz
odpowiada  historyk
5 lat temu

USA chyba tak małe jednak nie jest co lemingu ?? 😀

historyk
odpowiada  historyk
5 lat temu

Grzesiu, czytaj ze zrozumieniem , a z USA …. to jesteś delikatnie mówiąc nie na bieżąco, jeśli o ich bezgraniczne poparcie dla pisorskiego rządu i zarządzania z ul Nowogrodzkiej. Kto tu jest lemingiem, odpowiedz sobie sam 🙂

Adam
5 lat temu

A dlaczego SOK nie kontroluje takich miejsc skoro mieli wiedzę że bezdomni się tam gromadzą a to przecież ich budynek…

zaglądający do szklanki
5 lat temu

Nie piszcie bzdur w komentarzach. Nie wierze w to, że przyczyna był alkohol! Po prostu nie wierzę. Nie znam przypadku kiedy alkohol komus zaszkodził. Źle dobrana zakąska – to owszem! Kiepska popitka – jak najbardziej! Ale sam alkohol to cenne dla organizmu minerały. Jeśli uzupełnimy je o witaminy zawarte w zakąsce i popitce to otrzymamy w sumie bardzo wartościowy zestaw odżywczy. Jeśli pan spożywał alkohol to moim zdaniem mogło dojśc do niewłaściwego skomponowania zestawu. Z braku doświadczenia tak się niestety zdarza.

2
odpowiada  zaglądający do szklanki
5 lat temu

Taaa… To na pewno był zestaw obiadowy BigMac plus do tego fioletowa z minerałami i skałami.

X
5 lat temu

A co robi dzielnicowy ze Straż Miejskiej ?

Adam
odpowiada  X
5 lat temu

Oni pracują do 15 hehe

Kto wie
odpowiada  X
5 lat temu

A po co ci straż miejska skoro to teren kolejowy czyli SOK a nie straż czy policja

Iii
5 lat temu

Jak byłby mądry to wie gdzie się udać w mrozy. każdy bezdomny otrzyma pomoc. Tylko trzeba chcieć. I takiego nie żałuje. Żal mi tylko tych bezdomnych zwierząt co nie mają się gdzie schronić. One same do schroniska nie zajdą :(.

szeli
5 lat temu

ukraincy w czasie wojny mordowali polakow a teraz znow nam prace zabieraja i niszcza polske

Artur
odpowiada  szeli
5 lat temu

Ukraińcy biorą pracę, której nawet menele nie chcą. A rozumiem szeli, że dla ludzi z twoim wykształceniem pracy w Polsce nie ma? (Ukończył liczne szkoły podstawowe 😉

Wyborca
odpowiada  szeli
5 lat temu

POmiot ubolewa, że PiS mówi prawdę o Ukraińcach i Żydach którzy atakują Polskę i Polaków. Głosujcie nadal na PO-wców, SLD-dowców i na Nowoczesnych, to się obudzimy z ręką w nocniku. Swoją drogą jaki ten ostrowski elektorat jest głupi!

wicia
odpowiada  szeli
5 lat temu

„Wyborco” Teraz widać po tobie słuszność naszego porzekadła – Ciemny jak tabaka w rogu !
Popędż do Antka, ma nowe prochy czas na dekaczyzacje…

Alosza
odpowiada  szeli
5 lat temu

Niedługo Polska będzie naszą Republiką Radziecką, Orban nam pomoże to upańcy znikną.

usmiech
5 lat temu

a menele take zycie sobie wybrali,gorzola wazniejsza,pogrzebowi i cmentarni zarobia

''RS 6'' 5.0 V10
5 lat temu

Takim ludziom nikt,ani nic nie jest w stanie pomóc jeśli oni sami nie wyrażą na to zgody,wolą spać w takich miejscach i pić niż iść do domu alberta,stamtąd na pewno nikt by go nie wygnał.

ja
odpowiada  ''RS 6'' 5.0 V10
5 lat temu

tylko, że tam nie można chlać co nie?

Danio
5 lat temu

Schronisko dla bezdomnych na skraju miasta!!!! gdzie mają się schronić przed mrozem??? Na dworcu palanty w żółtych kmizelkach ich ganiaja…. Ich tak na mróz wypierdzielic!!!!!Brawo dla władz miasta!!!!Brawo dla Tych którzy rządzą Polska… więcej dziczy z Ukrainy.

......
odpowiada  Danio
5 lat temu

nie w Rynku powinno być

P79
odpowiada  Danio
5 lat temu

Jakie palanty na dworcu ? własnie dobrze że są bo pamiętam jeszcze jak na dworcu śmierdziało od takich delikwentów a o ile dobrze wiem to jest tez schronisko przy Farze no i Albert do którego służby mogą zawieść jak daleko a problem leży w alkoholu którego w zadnym schronisku nie wolno spożywać a te osoby nagminnie go spożywają i to w tym jest problem

30
0
Napisz co o tym sądziszx