Miejskie Becikowe – luty 2018

35 dziewczynek i 28 chłopców otrzymało dzisiaj miejskie becikowe. – Spotkania z młodymi ostrowianami to jedne z moich ulubionych spotkań – jest rodzinnie i radośnie. Najbardziej jednak cieszy fakt, że po wielu latach spadku urodzeń odwraca się tendencja i maluchów nam przybywa. To bardzo dobrze, bo przecież to właśnie dla nich budujemy nowoczesny Ostrów Wielkopolski. Wszystkim rodzicom życzę nieustającej dumy ze swoich pociech, a dzieciom szczęśliwego, pełnego miłości życia. – mówiła Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

+

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xyz
4 lat temu

Czy można sobie w Ostrowie zrobić zdjęcie bez pani prezydent?

zako
4 lat temu

Wiecej dzieci super. Brawo PIS. Dobra zmiano!

xyz
4 lat temu

Młode matki wolałyby większa dostępność żłobków i przedszkoli. No, ale trzeba serię zdjęć co miesiąc pyknąć.

1
4 lat temu

Gdzie budują ten „nowoczesny” Ostrów bo jakoś nie zauważyłem …

...
4 lat temu

Pani prezydent blisko ludzi to na plus. Dla porównania w Warszawce mieszkaniec jest tylko statystyką. A co do autopromocji. To naturalne. Skąd bowiem mieć pojęcie czym zajmuje sië prezydent. Dobrze że coś tu się dzieje. Jedyne co nad czym ubolewam to decyzja o budowie basenu który zimą nie ma żadnej funkcji. Dlaczego nie dało się inaczej?

gif
4 lat temu

No nie… Znowu fotoreportaż z akcji miejskie becikowe, to już pachnie nachalną propagandą i autopromocją, robi się nudne

Ooo
4 lat temu

Super kasa na becikowe zawsze będzie. Na inne rzeczy też zawsze kasa jest. Trzymamy Panią Prezydent za słowo w sprawie kociarni. I dofinansowania większego na schronisko. Wstyd że tyle czasu jest ten temat przesuwany. Ludzie prywatni dbają jak mogą o koty wolnożyjące a miasto ma to w …..

Maciej
odpowiada  Ooo
4 lat temu

I bardzo dobrze, że miasto nie wydaje pieniędzy na koty, kto chce kota w domu ten o niego dba, a jak widzę ludzi, którzy je dokarmiaja, budują domki, to sie we mnie gotuje. Basen na ogrodzie pazurami mi poprzebijaly, lakier na samochodzie porysowal, bo na maskach i dachach przesiadują, przenoszą choroby i znoszą zdechłe ptactwo. Pani Prezydent, zlamanego grosza proszę na to nie dawać. Na schroniska dla zwierząt to rozumiem, ale na bezpanskie koty? Są ważniejsze sprawy w mieście.

....
odpowiada  Ooo
4 lat temu

Trochę więcej wyrozumiałości. Ostrowianie to różne sfery, różne fundacje, różne pomysły i działania – i każdy myśli, że jego jest najlepszy. Osobiście współczuję prezydentowej bo nie jest w stanie dogodzić nikomu a każdy szarpie w swoją stronę. Na sesjach rady miejskiej tak zwana opozycja ciągle wypomina jakieś absurdy. Trochę więcej zrozumienia to może w tym mieście uda się osiągnąć jakiś poziom. Nie dobrobytem tylko wyrozumiałością coś osiągniemy. Tyle w temacie

Yyy
odpowiada  Ooo
4 lat temu

DO MACIEJ. A pomyślałeś dlaczego tyle kotów jest bezpańskich. To wina tylko i wyłącznie człowieka. Rozmnażają kotki na potęgę a potem wyrzucają gdzie się da. I stąd właśnie jest tyle kotów bez domów. Pretensje cholera miej do podłych ludzi nie odpowiedzialnych a nie do kotów. Będzie kociarnia to miejsce swoje będą mieć . A tak wogóle koty wolnożyjące są pod ochroną jak nie wiesz.

Krul Jaroslaw
odpowiada  Ooo
4 lat temu

OBOP podał do wiadomości,że 17% uprawnionych do głosowania w ostatnich wyborach Polaków ma ,,kota ”.

11
0
Napisz co o tym sądziszx