Lanosem skosił słupki na Dworcowej

Udostępnij
Tweet

Mężczyzna w wieku 69 l. doprowadził do niebezpiecznej sytuacji na ul. Dworcowej w Ostrowie Wielkopolskim. W czwartkowy poranek skosił 7 słupków oddzielających jezdnię od chodnika. Najpierw kierowca Daewoo Lanosa zatrzymał się na światłach od strony wiaduktu krotoszyńskiego na pasie do skrętu w ulicę Dworcową. Światło na sygnalizatorze zmieniło się na zielone, ale Lanos nie ruszał. Inni kierowcy zaczęli trąbić. 

+

Kierowca Daewoo dopiero ruszył, gdy zmieniło się światło na czerwone i zieloną, warunkową strzałkę. Na wysokości kładki nad torami zjechał na lewy pas, gdzie skosił słupki. Świadkowie zdarzenia podbiegli do auta, by zobaczyć co się dzieje z kierowcą. Ten manewrował drążkiem do zmiany biegów, ponieważ chciał ruszyć. Poinformował zainteresowanych, że coś mu przed chwilą stukało od spodu auta.

Wiele wskazuje na to, że mężczyzna zasłabł i nie był świadomy swojego zachowania. Kierowcę zabrano do szpitala. Tym razem zatrzymał się na słupkach i nie powtórzył tragicznego wypadku sprzed dziewięciu lat, do którego doszło przy ul. Głogowskiej. Wtedy kierowca również zasłabł i potrącił 11 osób.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michas
6 lat temu

Ten lanos ze zdjęcia to wychuchany jak by dopiero fabrykę opuścił

Leszek
odpowiada  Michas
6 lat temu

Jak dbasz
tak masz

strażak
6 lat temu

oby ten grat wtrafił na szrot – jeden złom mniej będzie na naszych drogach

3d
odpowiada  strażak
6 lat temu

Pewnie zaraz zasuwasz golfem do worzenia ziemniaków. Akurat Lanos to bardzo udana konstrukcja. Nie rdzewieje i dobre silniki zwłaszcza 1,5 8v

Ktoś.
odpowiada  strażak
6 lat temu

Sam mam lanosa. Wygodne i bezawaryjne autko. Masz coś debilu do tych Aut? Ty pewnie jeździsz Januszowym passatem w tdi albo e36 w gazie.

strażak
odpowiada  strażak
6 lat temu

jezdze AUDI A3 BKC, NAJLEPSZY DIESEL, 8P

dda
6 lat temu

Dlatego jestem za obowiązkowymi okresowymi badaniami zdrowia, ja nosząc okulary korekcyjne muszę co 10lat płacić na badania + nowe prawo jazdy pomimo tego, że nie mam zacmy, jaksry, slepoty a jedynie lekką wadę wzroku a inni mogą sobie jeździć 50lat bez żadnych badań…

Grrr
odpowiada  dda
6 lat temu

Ty się ciesz, bo ja muszę co 5 lat robić badania, jak prosiłem doktora, żeby dał mi na dłużej, to opryskliwie stwierdził, że jak mi się nie podoba, to może dać na 2 lata – i koniec rozmowy. A nowe prawko to na dzień dzisiejszy 200 zł za badania i 100 zł + 50 gr dla Starostwa za wydanie nowego prawka – razem 350 zł.
Dla mnie osobiście to jest krzywdzące, bo badać się mogę co 5 lat, ale koszt przedłużenia prawa jazdy powinien być darmowy – tak byłoby uczciwie.
PS
Nie, nie jestem kierowcą zawodowym.

Fix
6 lat temu

Prawko zabrać i będzie bezpieczniej…

kierowca
odpowiada  Fix
6 lat temu

Fix każdemu to się może przytrafić Tobie też i co oddasz prawo jazdy???

Adamiak M.
6 lat temu

Dobrze że ludzi nie skosił jak te słupki

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  Adamiak M.
6 lat temu

Nie dramatyzuj!
Był trzeźwy. Każdemu może się zdarzyć. Spoko. Szerokiej drogi i zdrowia życzę!

12
0
Napisz co o tym sądziszx