Kukiz o Raczaku: „straszne, że taki frajer otrzymał stanowisko komendanta miejskiego we Wrocławiu”

Udostępnij
Tweet

Afera z komendantem policji Zbigniewem Raczakiem i jego kontrowersyjnym wypadem na ulice Wrocławia obiegła wszystkie ogólnopolskie media. Częstokroć w tytułach pojawiało się pytanie czy bohater był pijany. Głos w sprawie zabrał także poseł Paweł Kukiz nie przebierając w słowach.

+

Paweł Kukiz na Facebooku napisał:

„Jestem prawie pewien, że sytuacja wyglądała następująco – pan komendant był tak „lubiany” przez kolegów z Firmy, że ci w sposób perfekcyjny „wystawili” pana komendanta poprzez zostawienie go samemu sobie w stanie totalnego upojenia 

Śmieszne i straszne. Śmieszne, bo dał się wkręcić a straszne, że taki frajer otrzymał stanowisko komendanta miejskiego we Wrocławiu, czyli w mieście gdzie od dłuższego czasu dochodzi do skandali z udziałem PP.

Chcecie znać ciąg dalszy? Wkrótce ogłoszą, że pan komendant padł ofiarą spisku przeciwników politycznych, minister Zieliński uruchomi we Wrocławiu BSW, które wykaże że prowokatorami byli policjanci związani z PO. Naprawdę. Nie ironizuję. No bo przecież „niemożliwe, żeby komendant z nadania PiS mógł sam z siebie zachować się w taki sposób”.

A już tak najzupełniej poważnie – naprawdę NIE ROZUMIEM jakie powody ma minister Błaszczak, by mimo tylu skandali i wpadek w Policji utrzymywać na stanowisku wice od „mundurówki” pana Zielińskiego. Czy on na Pana, Panie Ministrze Błaszczak „coś ma” czy o co tu chodzi???”

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
UTU
6 lat temu

Kukiz narkoman i ochlej robi za wzór przyzwoitości

Maro
odpowiada  UTU
6 lat temu

On pewnie też wierzy w samobójstwo Leppera, Petelickiego i wielu innych.

32
0
Napisz co o tym sądziszx