Dopalacze nadal są na rynku

Udostępnij
Tweet

Funkcjonariusze ujęli 26-latka, u którego znaleźli i zabezpieczyli dopalacze. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a substancja znajdująca się w kilku woreczkach, została przekazana do badań laboratoryjnych.

+

Wczoraj, 28 grudnia policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie 7 woreczków z tzw. dopalaczami.

Ujawnione środki zostały zabezpieczone i przekazane do badań laboratoryjnych. Śledczy czekają teraz na wyniki badań. Jeśli przeprowadzone przez biegłego badania zabezpieczonych substancji wykażą, że są to środki niebezpieczne dla życia i zdrowia, wówczas mężczyzna odpowie przed sądem.

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o zastępczych środkach odurzających czyli dopalaczach. I chociaż na opakowaniach tych środków można spotkać informację, że jest to tylko produkt kolekcjonerski, to ze znaczeniem tego słowa nie ma nic wspólnego.

Dopalacze to śmiertelne niebezpieczeństwo, które może bardzo szybko zniszczyć nasze zdrowie i życie. Spustoszenia, jakie powodują dopalacze w organizmie człowieka są ogromne. Reagujmy, jeśli w naszym towarzystwie ktoś zamierza zażyć te substancje. Istotnym elementem walki ze zjawiskiem dopalaczy jest reagowanie i powiadamianie Policji w razie posiadania informacji o zagrożeniach czy nowych punktach dystrybucji zakazanych środków.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będą duże utrudnienia na dojeździe do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec
6 lat temu

zrobić kary z prawdziwego zdarzenia i problem zniknie .Znani Policji , wielokrotnie notowani więc może zamiast zapoznawać się z nimi oraz odnotowywać ustawić przed komendą pręgierz i urządzać w soboty publiczną chłostę kiedyś dobrze działało więc dziś też będzie działać tym bardziej że jak widać naród wiele nie ewoluował

Danio
6 lat temu

I co ze go złapali posiedzi na koszt podatników wyjedzie i będzie dalej biegał z tym gownem po mieście!!!! nakarmić gnoja tymi dopalaczami! !!!

Kat
6 lat temu

Ukarać dla przykładu i do puchy na koszt Kwaki kwa..kwa.

kabanos
6 lat temu

moze chcial sie odpalic na sylwka jesdne mnie idjoty by bylo

4
0
Napisz co o tym sądziszx