64-latka pomyliła na egzaminie gaz z hamulcem

Udostępnij
Tweet

64-letnia kobieta po raz trzeci podchodziła do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Po zaliczeniu manewru polegającego na jeździe po łuku, przystąpiła do kolejnego. Zadanie polegało na ruszeniu pod górkę. Kobieta pomyliła pedał gazu z hamulcem i z impetem ruszyła naprzód. Trafiła prosto w drzwi od garażu kaliskiego WORD uszkadzając jeden ze znajdujących się tam samochodów.

+

Kobieta chciała zdobyć prawo jazdy, żeby wozić wnuczęta.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Co się wydarzyło przy Lidlu?
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Uśmiechnięta morda.
5 lat temu

PKR wiele wyjaśnia i widać jacy to „kierowcy” już na etapie szkolenia, a piję do tych co w weekendy z Krotoszyńskiej wsi przyjeżdżają do Ostrowa do galerii i maca w swoich 15 letnich golfach i ałdi.

nie dla patoli
5 lat temu

Babcia całe życie jeździła c 330 tam trzeba było dać obroty i puścić sprzęgło by ujechac po polu z dwoma skibami.Może to wina obornika pod obuwiem Pani ze noga się zsunęła na gaz?Bronek Malanowski by wiedział co i jak.

G.
5 lat temu

A co robił egzaminator?

nie dla patoli
odpowiada  G.
5 lat temu

Mieszał w gaciach

Karol3414
odpowiada  G.
5 lat temu

A co miał robić? Obserwował z zewnątrz, na manewrach egzaminator nie siedzi w samochodzie.

Karol3414
5 lat temu

Niech to będzie przykład dla wszystkich krytykujących potrzebę „manewrów” na egzaminie przed wyjazdem na miasto. Lepiej jak takie kwiatki wychodzą na placu niż w ruchu ulicznym. A dla kogoś kto potrafi jeździć, zaliczenie manewrów to bułka z masłem, a za moich czasów to była dobra okazja żeby zaznajomić się z autem w którym się wyjedzie na miasto.

BHZ
5 lat temu

dobrze ze to stare clio, a nie nówki kia rio z 2017 :))

BHZ
5 lat temu

gdzie miała muzk?

Domino
5 lat temu

Art. 415 kc mówi, że kto z winy swojej wyrządził szkodę drugiemu, obowiązany jest do jej naprawienia. I nic tu nie pomoże, że pani dopiero starała się o prawko. Powinna,razem z instruktorem, pokryć szkodę,bo to on dopuścił ją do egzaminu. Ta pani jest jak Halinka z programu „Nauka jazdy”, nigdy nie zda,a nawet nie powinna więcej próbować.

maj
5 lat temu

Auto z automatem podstawione na egzamin przez OSK, w ogóle tak jak ktoś już napisał PKR wiele wyjaśnia …

....
5 lat temu

PKR – wszystko w temacie….

Asior
5 lat temu

Jeden błąd dopuszczalny

31
0
Napisz co o tym sądziszx