Rutkowski tropi bandytów, którzy zrabowali drogi majątek

Przeciętnych mieszkańców może dziwić fakt, że ktoś w domu trzymał drogocenny majątek wart ok. miliona złotych. Ten fakt wykorzystała grupa przestępcza, która 11 października dokonała napadu na kaliszan w ich domu. Prawdopodobnie w akcie desperacji zaangażowano detektywa bez licencji Krzysztofa Rutkowskiego, znanego szołmena z medialnych spraw.

+

Był wczesny wieczór wspomnianego dnia. Około 40-letnia kobieta przyjechała do domu i wypakowywała z auta zakupy. W tym czasie czterech zamaskowanych mężczyzn użyło gazu pieprzowego, po czym wciągnęli ją do domu krzycząc: „kładź się na glebę! Policja!”. Po chwili bili ją po głowie. Na końcu skrępowali kobietę i cięli jej stopy i łydki nożem. Dwóch z nich w tym czasie plądrowało dom.

Przed godziną 20:00 na posesję wjechał mąż torturowanej kobiety. Zdziwienie wywołał u niego fakt biegających dwóch psów, które normalnie przebywały zamknięte w domu. Wcześniej wypuścili je bandyci. Po wejściu do środka, czekali na niego sprawcy napadu. – Jak tylko piśniesz, złamię ci kark! – groził leżącej na podłodze kobiecie. Mężczyznę powalili na ziemię i uderzali po nogach tłuczkiem od mięsa.Ręce nacinali kuchennym nożem. W międzyczasie dopytywali o pochowane kosztowności.

Zwrotem akcji był rozlegający się dźwięk domofonu. Natrętnie dzwoniący sygnał skutecznie przepłoszył bandytów. – Wiejemy! krzyknął jeden z mężczyzn. Zostawili zranionych małżonków i splądrowane mieszkanie.

Z domu zginęła złota biżuteria o łącznej wadze 2 kilogramów, wiele drogocennych kamieni, a także gotówka: 50 tys. euro w banknotach po 500 euro i 90 tys. złotych. Małżeństwo traktowało dom jako sejf, który nim w rzeczywistości nie był.

Krzysztof Rutkowski stwierdził, że jeden ze sprawców był bez kominiarki i rzekomo posiadają nagrania z ukrytych kamer. Rutkowski zapewniał, że trwa ich obróbka, w co jednak trudno uwierzyć.

Pomimo tak dużej wiedzy Rutkowski oferuje 50 tys. zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawców. Informacje można przekazywać dzwonić pod numer 600 007 007.

POLECANE NEWSY

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rrr
4 lat temu

Na filmiku odrazu widać po reakcji psów ze złodzieje są swoii pies macha ogonkiem ze szcześcia hehe chce się bawić ?

pos
4 lat temu

Skarbów się nie gromadzi, talentu się w ziemi nie zakopuje.

Kiedy wreszcie się obudzimy?
4 lat temu

Za przestępstwa powinny być tylko dwie kary:
Kara śmierci lub kamieniołom.
Kto to widział żeby w wiezieniach wyżywienie było lepszeniż w szpitalach. W dupach się poprzewracało.

elo
4 lat temu

moim zdaniem jedna wielka sciema dwa psy nawet nie za atakowaly włamywaczy zachowywaly się normalnie jak by znaly włamywaczy to pewnie handlarz samochodami ze miał tyle gotówki czyzby sam się obrobil czy znajomi go okradli mam dwa psy i nikogo by nie wpuscily na podwórko a tam wyszly z domu i chodzily lagodne jak baranki ?????????

W 220 5.5 V 12
4 lat temu

Najlepszy bank to BANK ZIEMNY,nie do obrobienia

Ilka
4 lat temu

Rutkowski potrafi tropić podobo doskonale….wytropił kasę…to jest…???
Dziwne to włamanie..

kwadratowy świat
4 lat temu

Gościu z fryzurą z minicrafta w akcji,ciekawe czy skarbówka zgłosi się po nagrodę?

kom39
4 lat temu

CIEKAWE SKAD MIELI TAKI PIENIAZKI,BO CHYBA NIE PRZEZ UCZCIWĄ PRACE

senior
4 lat temu

Ja mam w domu 100 – 200zł, reszta w banku i też żadne kokosy. Trzymać taką kasę w domu, może ukrywali się przed skarbówką, dziwne?

Robert
odpowiada  senior
4 lat temu

wcale nie dziwne … po prostu są ludzie (i nie dziwie im się i ich rozumiem) co nie maja zaufania do banku…ile to się słyszy o napadach na banki chociaż taki napad nie zrujnuje banku ale atak hakerski już narobi bałaganu wykraść poufne dane później zalogować się i przelewy porobić czyli wyczyścić konta to już nie problem…ja osobiście też nie mam zaufania do banku ale w domu tez kokosów nie trzymam bo mam na co wydawać a poza tym pomyślałem o obronności w razie takich nieproszonych gości i w momencie kiedy pomyśleliby żeby podejść do mnie z nożem poczuliby właśnie ból na odległość 😉

anrzejki u dudy
odpowiada  senior
4 lat temu

Do seniora Ja też czasem mam taką fortunę w domu,no ale nie w tym miesiącu no bo andrzejki są,a do dudy mnie nie zaproszą,no może leśne ruchadło tam będzie bo z nim namiętnie pisze,jak ktoś zna antidotum na kaca potwora niech pisze,przyda się każda rada

W 220 5.5 V 12
4 lat temu

małe pieniądze małe problemy,duże pieniądze duże problemy,znając życie to te 2 kg złota i kamienie były schowane do jakiejś bajeranckiej szkatuły,która stała na kredensie,a i kasa z pewnością była schowana w szufladzie ze skarpetami,nie zrobili tego amatorzy spod monopolowego,chata była obserwowana przez jakiś czas

24
0
Napisz co o tym sądziszx