Kierowca Audi miał 2,3 promila. Rozpłakał się

Udostępnij
Tweet

Funkcjonariusze ostrowskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. Kierowca Audi dostał sygnał do zatrzymania na ul. Wrocławskiej, na wlocie od strony Ostrzeszowa. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,3 promila w wydychanym powietrzu. 

+

38-letni mieszkaniec Ostrzeszowa jechał do bliskich mieszkających w Ostrowie Wlkp. W chwili zakładania kajdanek, rozpłakał się. Może jednak mówić o szczęściu, że nikogo nie potrącił ani też nie doprowadził do innego tragicznego zdarzenia. Wówczas trafiłby do więzienia na minimum 2 lata.

Warto nadmienić, że od 1 czerwca obowiązuje przepis mówiący o tym, że kierowca który nie zatrzyma się do kontroli pomimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych będzie mógł trafić na 5 lat do więzienia. Wcześniej takie zachowanie było traktowane jako wykroczenie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
6 lat temu

kto żył kiedyś z alkoholikiem to zna problem. Nie pomaga nic ani odwoływanie się do uczuć, Boga, rodziny. Policja ani litera prawa nic nie pomoże.Pijani kierowcy są i będą póki alkohol nie zniknie – a nie oszukujmy się, nikt z dnia na dzień nie wprowadzi twardej prohibicji. Alkoholizm to cholerna zaraza. Jeśli komuś się uda z tego wyjść to jest największy cud jaki widziałem.

E49 meister
6 lat temu

takich nima co żałować – co innego jazda po piwku a co innego jechać nawalonym jak stodoła

koniuszko
6 lat temu

to ty andrzej?

75thecrow
6 lat temu

2.3 na budziku i za kółko myślę że to nie pierwszy raz, jak znam życie znajomi wiedzieli że jeździ nawalony ale przecież tego nie zgłoszą bo przecież inni osądzą ich że są donosicielami

fanroweru
odpowiada  75thecrow
6 lat temu

PIS wprowadza nowe nazewnictwo, kiedyś donosiciel teraz będzie to „SYGNALISTA”. Tacy jeżdżą nawaleni bez względu czy z rodziną czy sami.

czytelnik2
odpowiada  75thecrow
6 lat temu

Potwierdzam fanieroweru! Uregulowanie statusu sygnalisty szczególnie chronionego oraz nowy wzór oświadczenia majątkowego – to główne założenia przedstawionego w październiku projektu ustawy o jawności życia publicznego.
Czyli pojawia się „kapusie”i tzw”gumowe ucho”,wraca stare PRL w całej krasie, po 27 latach zatoczyliśmy koło. Co nas czeka jutro? obowiązek wożenia ze sobą w samochodzie ormowca (walka z prędkością na drogach), a może odbieranie talonów na benzynę od proboszcza po mszy…. Ciekawe kto będzie weryfikował donosy. Czy od razu do celi ? Śmieliśmy się kiedyś z dowcipu ,że sąsiad zadzwoni gdzie trzeba to przekopią ogródek…

bliska
odpowiada  75thecrow
6 lat temu

Akurat znam tego pana bardzo dobrze. Fakt, nie był to jego pierwszy raz, aczkolwiek on nie chce, by mu pomagać. To jest alkoholizm i tu trzeba twardej ręki. A skutki swoje już odczuł na własnej skórze wcześniej i proszę sobie darować komentarz o konfidentach.

Suzuki
6 lat temu

Ten pan to alkoholik, który powinien stracić uprawnienia do prowadzenia pojazdów, alkoholicy często rozklejają się i płaczą, no i ten brak samokontroli.

Tomek
6 lat temu

Ciekawe co go skłoniło do podróży

Mieszkaniec
odpowiada  Tomek
6 lat temu

Co go skłoniło? Własna głupota i brak rozumu że mógłby komuś odebrać zdrowie a nawet życie

bliska
odpowiada  Tomek
6 lat temu

Może skłoniła go wizyta u kogoś chorego, nie pomyśleliście o tym? Tylko od razu osądzacie.

podatnik
6 lat temu

Takie mamy społeczeństwo liczy sie tylko wódeczka i piweczko

vvvv
6 lat temu

co za nieodpowiedzialni ludzie jezdza po drogach masakra dobrze ze policja czuwa

pos
odpowiada  vvvv
6 lat temu

Łapią jednego na milion, tak samo z ćpaniem wśród młodzieży.

.
odpowiada  vvvv
6 lat temu

A co powiecie na taki przypadek mieszkam niedaleko kierowcy 75 lat, jest chory traci przytomność często karetka bywa i mimo to prowadzi auto ? i przy okazji blokuje normalny ruch, sam z siebie powinien przestać!

pos
odpowiada  vvvv
6 lat temu

Kropek to pomóż człowiekowi, zaproponuj że go zawieziesz jego samochodem.

driver - ten prawdziwy driver
6 lat temu

Oj spory fart że nie potrącił nikogo po pijaku. Miałby niezły bigos!
Zawsze twierdzę, że jazda po pijaku to skrajna nieodpowiedzialność. Drogi są dla trzeźwych. Jak już się rozjeżdżamy potrącamy to czyńmy to na trzeźwo! Wtedy nie ma większych problemów, sprawa jest czysta.

W 220 5.5 V 12
6 lat temu

Sądząc po wgnieceniach szanowny Pan już pewnie niejednokrotnie wsiadał za kółko mając sporo na swoim liczniku,wcześniej się udawało ,tym razem niestety nie i prawko poszło się ……w takich sytuacjach nie mam litości auto w każdym z takich przypadków powinno być skonfiskowane o ile należy do kierującego,sprzedawane a pieniądze powinny trafiać na konta fundacji pomagającym ofiarom wypadków komunikacyjnych.

ot
odpowiada  W 220 5.5 V 12
6 lat temu

Ej W 220 5.5 V 12 -poziom IQ nie mierzy się pod starym napięciem 220v
ani termometrem….

W 220 5.5 V 12
odpowiada  W 220 5.5 V 12
6 lat temu

A co ma mierzenie poziom IQ do sytuacji,którą komentujemy???

30
0
Napisz co o tym sądziszx