Miejskie becikowe – listopad 2017 (galeria)

Ostrowskich dzieci przybywa. Można powiedzieć, że dzieci w Ostrowie rodzą się już hurtowo, bo dziś mieliśmy decyzję i dla bliźniaków i dla trojaczków. Dla rodziców to z pewnością ogromna miłość, ale i ogromne wyzwanie. Mamy nadzieję, że to miejskie becikowe będzie dla nich pomocne w kompletowaniu pierwszej wyprawki dla maluchów. Wszystkie maluchy zostały serdecznie powitane w naszej ostrowskiej rodzinie! 

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zdzichu
6 lat temu

Wprost proporcjonalnie do zbliżających się wyborów Becia wejdzie tym ludziom już nie pod pachę a na głowę. P.s. w pierwszym słowie spacja została zrobiona przez złośliwy komputer:)

PS
6 lat temu

Zdjęcie nr 26 „BUG OFF” .Mówi samo za siebie 😉

PS
6 lat temu

Zdjęcie nr 26 „BUG OFF” .Mówi samo za siebie 😉 https://www.ang.pl/slownictwo/slang/4822

...
6 lat temu

Pani prezydent blisko mieszkańców. Na fotach wyszło to szczerze a tak powinno być na codzień.

Ojciec
6 lat temu

Mega widok. W końcu ktoś dał młodym szanse żeby choć troszkę żyło im się lepiej. Lata temu kiedy jeszcze rządzila Polską pewna obywatelska partia (ktora za moment będzie miala problem z osiagnieciem progu wyborczego) wszyscy zadziwiali jak to nasi nimieccy sumsiady mają super bo mają Kindergeld i 1000 euro za urodzenie malego nimca. A ja się pytam wszystkich hejterow, a z czego rzad Niemiecki wyplaca becikowe i socjale? No ? Tak dobrze. Z budżetu i wie że aby gospodarka się krecila musi byc przyrost naturalny dodatni bo zaraz będą mlode mądre rączki do pracy ktore odprowadza skladki do zusow podateczki gdzie trzeba i tak dalej……..

Lila
odpowiada  Ojciec
6 lat temu

Pierwsze slysze o 1000 euro za urodzenie mlodego niemca, doinformuj sie Pan zanim cos napiszesz 😉

1
odpowiada  Ojciec
6 lat temu

Nowośmieszni tak szybko jak się pojawili to szybko zniknęli bo już nie przekraczają progu wyborczego także Polacy poznali się na tych zagraniczniakach teraz to samo zaczyna się dziać z platfuskami bo sondaże mówią jasno kto jest górą, ale od kiedy pamiętam Ostrów platfusami stoi i widać to w komentarzach na tym forum hehe śmieszni są, a nawet żałośni bo miotają się niesamowicie bo już nie wiedzą co dalej robić haha

xxx
6 lat temu

Hurtowo 🙂 🙂

Iii
6 lat temu

Rodzą się hurtowo 🙂 masakra . Bo 500 plus dają. Ciekawe jak to się skończy hahaha.

bliżniaki ostrów
odpowiada  Iii
6 lat temu

żal Ci Du.. ściska???

rubin
6 lat temu

Reklama telewizyjna z królikami zadziałała..che..che..

4k
odpowiada  rubin
6 lat temu

Ten „Rubin”, to zabytek. Nie włączaj go i dbaj o niego jak o antyk będący symbolem tęsknoty PiSu za tymi czasami „słusznie minionymi”. Dawno temu, kiedy jeszcze pracowałem w PZU, nie było tygodnia bez pożaru spowodowanego tym „cudem” radzieckiej techniki. Nadmienię, że ten „Rubin” przystaje technicznie i moralnie do programów TVPis !

łapownik wyborczy :
6 lat temu

„pińcet plus” miało wpłynąć na wzrost liczby urodzeń. Chyba tylko w ten sposób, że po pijaku mniej się uważa, a i ochota wzrasta.

morgi
odpowiada  łapownik wyborczy :
6 lat temu

Jesteś ofiarą seksu po pijaku.

14
0
Napisz co o tym sądziszx