OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Poważne potrącenie kobiety na Krotoszyńskiej

W niedzielny wieczór doszło do poważnego potrącenia na ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Kobieta przechodząca w poprzek ulicy została uderzona przez Fiata Pandę. 

+

Siła uderzenia była potężna. Po przedniej szybie widać, że korpus ciała kobiety prawie wpadł do wnętrza osobówki. Stan poszkodowanej jest poważny.

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zainteresowany
odpowiada  Monti
3 lat temu

Stek bzdur

...
odpowiada  Anka
3 lat temu

To chyba po innym Ostrowie chodzimy. ja nie mam problemów z przechodzeniem na przejściach. wiadomo, że nie każdy kierowca się zatrzymuje, jednak dłużej niż minutę nie czekam. Za to często widuję osoby, które z rozpędu wchodzą na pasy nawet nie zwalniając ani nie rozglądając się. Tylko pieszy musi być po pierwsze widoczny a po drugie stanąć tak żeby kierowca nie musiał się zastanawiać czy pieszy stanął żeby pogadać z znajomym czy jednak chce przejść.

...
odpowiada  b66
3 lat temu

Skoro rozmowa przez telefon nie pozwala Ci skupić się na drodze, to nie rozmawiaj prowadząc samochód. Proste. Drogi pełne są kierowców rozmawiających przez telefon albo piszących smsy. Jako kierowca,nie rozumiem. Tym bardziej nie rozumiem jak można się tłumaczyć rozkojarzeniem rozmową.
Poza tym czy tak trudno zainwestować 50-100 zł w słuchawkę? Za mniej niż 100 zł można kupić dobrej jakości słuchawkę bezprzewodową i nie trzeba telefonu trzymać w ręce.

doka
odpowiada  asdf
3 lat temu

Rzeczywiście, oświetlenie na Krotoszyńskiej, tak jak i na innych ulicach Ostrowa jest kiepskie, a to za sprawą wymienionych na nowe lamp, które słabo oświetlają między innymi przejścia dla pieszych. Miasto oszczędza, tylko dlaczego naszym kosztem, skoro to my jesteśmy użytkownikami i podatnikami….

Cc
3 lat temu

Polacy lubią czarne granatowe brązowe rzeczy
Gdyby tylko producent odzieży dał jakiś odblask.To hy wiele załatwiło. Póki co nie ma obowiązku a szkoda

L
odpowiada  asdf
3 lat temu

Popieram, na Krotoszyńskiej pieszych nie widać wcale, wszystkie przejścia dla pieszych są nieoświetlone, żeby kogoś zauważyć trzeba by zwolnić do zera

~
3 lat temu

W całej Polsce się poprawia stan bezpieczeństwa na drogach a w Wielkopolsce z roku na rok coraz gorzej wystarczy zobaczyć statystyki ten rok będzie dużo gorszy niż poprzedni..

asdf
3 lat temu

Juz kiedyś o tym pisałem. Na Krotoszyńskiej są bardzo słabo oświetlone przejścia dla pieszych. W momencie kiedy pada, gdy ktoś nas oślepia z naprzeciwka a pieszy jest ubrany cały na czarno to robi się niebezpiecznie. Każde słabo oświetlone przejście powinno mieć po obu stronach zamontowane dodatkowe lampy z wyraźnie oznaczonym przejściem na jezdni. Ile kosztuje jedna lampa 5 tys? To są grosze w porównaniu do kosztów leczenie już nie mówiąc o kalectwie na całe życie lub śmierci.

olga
odpowiada  Darek
3 lat temu

Zatrzymasz się….. Pod warunkiem ….jesli tego pieszego zauważysz. Niestety na Krotoszyńskiej przejścia są zupełnie niedoświetlone, zwłaszcza jak popada widoczność maleje

Monti
3 lat temu

Akurat również znam tą Panią. I chciałam zwrócić się do ” mądrości ” KUKU: widziałeś/as to, wiesz co się wydarzyło i jak było?? Oczywiście, że nie bo piepszysz takie farmazony jak nie wiem!! Piesza schodzila z jezdni… Kierowca pandy jechała jak kretynka. Prawo jazdy już straciła i mam nadzieję że karma ja w życiu dopadnie. Bo jedynie czego żałuję to ” że będzie do pracy jeździć autobusem”. Tak moi drodzy… Szok!!

37
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x