Policjanci łamali prawo

Ostrowscy policjanci mają kilka ulubionych miejsc do przeprowadzania łapanek kierowców. Najczęściej wykorzystują ograniczenie prędkości w miejscach o doskonałej widoczności i niekoniecznie wynikające z racjonalnych przesłanek. Dzisiaj kierowca radiowozu sam udowodnił, że nie warto zwalniać w jednym z takich miejsc, bo teoretycznie nic złego się nie stanie. Autora filmu oburza fakt, że na tym odcinku policjanci łapią na radar, a sami lekceważą postawionym ograniczeniem.

+

Nasz internauta przesłał film z opisem: „Zacharzew – Krotoszyńska. Codziennie koło sklepu „Melar” Stoją i łapią na radar, niestety zwykły Kowalski musi zapłacić a naszej POLICJI Wolno. ???”

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
6 lat temu

wszysty po miescie jezdzimy 50/h ???

aaa
6 lat temu

im wolno wszystko bo oni są k.. wa bogami…szkoda słów

piter
6 lat temu

jezdza busem bez sprawnych swiatel z tylu a ostatnio jadac z odolonawa panowie policjanci jechali z jednym swiatlem z przodu oznakowanym radiowozem ja jako zwykly kierowca juz dawno stracilbym dowod rejestracyjny ale co wolno wojewodzie to nir tobie zmrodzie… moze pan minister blaszczak zajby sie sluzbami sobie podleglymi a nie gnebil tylko zwyklych kierowcow

Janusz
6 lat temu

Oczywiście sami super inteligentni obserwatorzy…oczekują dowodów,mają wiedze itp.qrwa ale żaden baran nie analizuje co podsyła mu mainstream media typu np.tvn Tak policja jechała zgodnie z przepisami a kamerka i nagrany pomiar prędkości jest blefem..qrwa ręce opadają!

35
0
Napisz co o tym sądziszx