OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policjanci łamali prawo

Ostrowscy policjanci mają kilka ulubionych miejsc do przeprowadzania łapanek kierowców. Najczęściej wykorzystują ograniczenie prędkości w miejscach o doskonałej widoczności i niekoniecznie wynikające z racjonalnych przesłanek. Dzisiaj kierowca radiowozu sam udowodnił, że nie warto zwalniać w jednym z takich miejsc, bo teoretycznie nic złego się nie stanie. Autora filmu oburza fakt, że na tym odcinku policjanci łapią na radar, a sami lekceważą postawionym ograniczeniem.

+

Nasz internauta przesłał film z opisem: “Zacharzew – Krotoszyńska. Codziennie koło sklepu “Melar” Stoją i łapią na radar, niestety zwykły Kowalski musi zapłacić a naszej POLICJI Wolno. ???”

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
3 lat temu

wszysty po miescie jezdzimy 50/h ???

aaa
3 lat temu

im wolno wszystko bo oni są k.. wa bogami…szkoda słów

piter
3 lat temu

jezdza busem bez sprawnych swiatel z tylu a ostatnio jadac z odolonawa panowie policjanci jechali z jednym swiatlem z przodu oznakowanym radiowozem ja jako zwykly kierowca juz dawno stracilbym dowod rejestracyjny ale co wolno wojewodzie to nir tobie zmrodzie… moze pan minister blaszczak zajby sie sluzbami sobie podleglymi a nie gnebil tylko zwyklych kierowcow

Janusz
3 lat temu

Oczywiście sami super inteligentni obserwatorzy…oczekują dowodów,mają wiedze itp.qrwa ale żaden baran nie analizuje co podsyła mu mainstream media typu np.tvn Tak policja jechała zgodnie z przepisami a kamerka i nagrany pomiar prędkości jest blefem..qrwa ręce opadają!

A
odpowiada  Tracz
3 lat temu

do ostrow – jeśli sa takie bardzo dokładne dlaczego policja z nich nie korzysta ??

ccccccccccccccc
3 lat temu

kmiotki , kmiotki – policjant sam sie ukarze za gapiostwo

hki
odpowiada  hki
3 lat temu

Ale skoro nie używają świateł ani dźwięku to są wtedy zwykłym użytkownikiem drogi i łamią przepisy wtedy

Leon
3 lat temu

Nie wiem czy na podstawie tego filmu mozna stwierdzić czy radiowoz jechał za szybko. Przeważnie takie filmy wrzucaja gowniarze rurkowcy ktorzy wyssali niechęć do psow z mlekiem matki a jak w szkole dostanie liscia od goscia mlodszego od siebie to przychodzi pewnie na psiarnie po pomoc.

BMW
odpowiada  123
3 lat temu

Jestes pewny siebie. Jednoczesnie na tyle głupi by wierzyc w swe umiejetności i brak reakcji innych. Sądzisz że przecietny kowalski przez Ciebie spotkany bedzie czekał na twój ruch? A co powiesz gdy wyciagne w twoim kierunku gnata. Zesrasz sie z wrażenia kolego.

BMW
odpowiada  hki
3 lat temu

Niech Cie nie ciekawi za dużo. Jedziesz 80km/h w terenie zabudowanym, mają cie dupnąć nawet gdy pojadą rowerami.

35
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x