V Ostrowski Festiwal Stylu i Urody (galeria)

Udostępnij
Tweet

Piąta edycja Ostrowskiego Festiwalu Stylu i Urody organizowanego przez Zespół Szkół Usługowych we współpracy z Powiatem Ostrowskim już za nami. W ramach festiwalu przygotowano: prezentację kosmetyków wiodących firm, bogatą ofertę salonów kosmetycznych i fryzjerskich, pokazy mody i makijażu, bezpłatne konsultacje kosmetyczek, fryzjerów i stylistów, zabiegi pielęgnacyjne. W programie imprezy znalazły się pokazy najnowszych kolekcji mody: dziecięcej firmy Madżi i Pauliny Krajewskiej firmy Cypinkowo , komunijnej Butiku Ślubnego NELLA, mody dziennej firmy Sun of Gaba, męskiej firmy Artur Colection, pokaz sukien wieczorowych i studniówkowych marki WIBS oraz pokaz sukien ślubnych absolwentki ZSU Marii Ciesielskiej.

+

Organizatorzy przygotowali także Pokazy Mistrzów, w którym fryzjerzy zaprezentowali stylizacje: fryzury damskie wieczorowe, męskie, dziecięce – komunijne. Zwiedzający mieli okazję podziwiać pokazy: fryzjerskie w wykonaniu trenerów marki Goldwell, upięć damskich, stylizacji fryzur ślubnych w wykonaniu absolwentów szkoły; barberskie, czyli strzyżenie i pielęgnację zarostu męskiego (Capone Barber Shop); florystyczne ozdób ślubnych kwiaciarni N Flowers; pokazy makijażu w wykonaniu firm Avon, Oriflame, TianDe, Pudrowy Dotyk MuA oraz zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Festiwalowi goście mieli możliwość uzyskania porad dietetycznych od przedstawicieli Centrum Dietetycznego Naturhouse.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Młodych Fryzjerów na najładniejszą fryzurę studniówkową. Wśród wielu misternie ufryzowanych główek, Goście Festiwalu, w drodze głosowania, wybrali najpiękniejsze. I miejsce zdobyła fryzura w wykonaniu Roksany Łuczak (kl. 2 a), II miejsce zajęła Agata Tomaszewska ( kl. 4 tc), III miejsce – Adrianna Rękosiewicz ( kl. 4 tc).

Wśród głosujących rozlosowane będą trzy nagrody w postaci zabiegów pielęgnacyjnych włosów i dłoni. Wyniki losowania zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły. Zainteresowaniem zwiedzających podczas tegorocznego festiwalu cieszyły się prezentacje kosmetyków, środków do stylizacji włosów i maszyn do szycia firmy ATANER. Szczególną atrakcją były pokazy kolekcji ślubnej i dziecięcej. Entuzjastyczne oklaski otrzymał występ modeli, w role których wcieliły się dzieci z Przedszkola nr 16 im. Koszałka- Opałka oraz Cypinkowa.

CZYTAJ  Zatrzymali dwóch poszukiwanych

Pamiętano także o najmłodszych zwiedzających. Zaproszono ich do Kącika Fryzjerskiego, w którym uczniowie szkoły wykonywali dzieciom finezyjne fryzury. Zainteresowanie V Ostrowskim Festiwalem Stylu i Urody było, podobnie jak w latach ubiegłych, bardzo duże. Odwiedziło nas wielu mieszkańców miasta i całego powiatu. Impreza, prowadzona przez Katarzynę Stawicką i Grzegorza Igielskiego, stała się już po raz piąty miejscem spotkań branży.

Uczestnictwo w cyklicznych festiwalach organizowanych w ZSU jest niepowtarzalną okazją do nawiązywania nowych kontaktów i prezentowania oferty potencjalnym klientom; to także wielka szansa, aby promować szkołę i szkolenie zawodowe w środowisku naszego regionu. Warto dodać, że kolejny raz wśród wystawców pokazywane były kolekcje absolwentów ZSU, którzy doskonale radzą sobie na rynku pracy. Do zobaczenia na VI Ostrowskim Festiwalu Stylu i Urody.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marta
6 lat temu

Ten pokaz sukni ślubnych, to chyba tylko po to, żeby młodzież dowiedziała się jak kiedyś wyglądała panna młoda, bo kto w dzisiejszych czasach bierze ślub kościelny jeżeli w ogóle?

:-)
odpowiada  Marta
6 lat temu

Sądząc po twojej wypowiedzi to masz pwwnie z 10 lat bo nawet nie wiesz jakie są teraz zasady zawierania związkow

Elegant
6 lat temu

Kto na ten Festiwal Stylu i Urody wpuścił tych panów w obciachowych sweterkach ze zdjęcia nr 38. Czy każdy z ulicy ubrany jak wieśniak mógł wejść na tą imprezę?

oo
6 lat temu

Jeszcze tam Usrajkiego brakowało…..

roman
odpowiada  oo
6 lat temu

Prawdziwe zero z Ciebie…. i to podwójne !

Zdzichu
odpowiada  oo
6 lat temu

Czytałeś bucu, że współorganizatorem jest Powiat Ostrowski? To masz wytłumaczenie obecności starosty, wicestarosty a nawet byłego stsrosty

kum
odpowiada  oo
6 lat temu

wszystkich łysych pokryć papą hihi

Jjedrzejjj
6 lat temu

Wiocha….

Fix
odpowiada  Jjedrzejjj
6 lat temu

Wiocha….a takiego kmiota jak Ty nie było???..no to nie było wiochy….

Jjedrzejjj
odpowiada  Jjedrzejjj
6 lat temu

Piękna pogoda dzisiaj była idealna do spacerów …ale po co , lepiej pędzić z dziećmi do galerii….

Marych
6 lat temu

A dlaczego Rajskiemu nie zrobiono bujnej fryzury.

11
0
Napisz co o tym sądziszx