20-latka rzuciła się pod pociąg. Ucięło jej nogi

W środę przed godziną 17:00 doszło do poważnego zdarzenia na torach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letnia kobieta chciała popełnić samobójstwo. Rzuciła się pod pociąg, ale ten uciął jej nogi. 

+

Z Poznania jechał pociąg osobowy z 90-ma pasażerami. Docelowo miał dojechać do Łodzi z przystankiem w Ostrowie Wlkp. Jednak w Szczurawicach doszło do dramatycznego zdarzenia. 20-letnia kobieta, która przyszła pieszo od strony Raszkowa, postanowiła najprawdopodobniej zakończyć swoje młode życie. Według relacji maszynisty, kobieta wyszła z pobliskiego rowu, przeżegnała się i rzuciła na torowisko. Zrobiła to w ten sposób, że na szynie leżały nogi, które na wysokości kostek przejechał pociąg. Cały korpus zmieścił się pomiędzy podkładami torowymi, a podwoziem pociągu. Dzięki temu dziewczyna przeżyła i nie odniosła innych obrażeń. Poszkodowana w chwili przybycia służb ratowniczych była przytomna i momentami odczuwała ból.

Nie wiadomo co skłoniło dziewczynę do takiej decyzji, ale obecnie będzie musiała zmierzyć się z dużo poważniejszym problemem, dożywotnim inwalidztwem. Na słowa uznania zasługuje postawa maszynisty i jednego z mężczyzn, którzy profesjonalnie założyli opatrunki na odcięte kończyny nie pozwalając poszkodowanej się wykrwawić. Śmigłowiec LPR nie został zadysponowany pomimo próśb zgłaszających, ponieważ chwilę wcześniej zakończył dyżur.

POLECANE NEWSY

111 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chomik
1 rok temu

Ciężko tutaj się wymądrzać, ale może taki wstrząs paradoksalnie nada jej życiu sens. Bardzo często osoby niepełnosprawne mówią, że jako osoby pełnosprawne przejmowali się głupotami, chociaż mieli dobre i spokojne życie to zawsze im czegoś brakowało. Po wypadku zupełnie inaczej na wszystko spojrzeli i zaczęli doceniać swoje życie o wiele bardziej i cieszyć się z niego na przekór temu jak wydaje się często osobom zdrowym „jak tak można żyć”.

Jerzy
4 lat temu

Pewnie była pieskiem, który spadł

Tomi
4 lat temu

Mateusz masz racje w 100%

Mateusz wojtak
4 lat temu

Patrząc na te tragiczne zdjęcia uświadomiłem sobie jaki bóg jest wielki,ktos prubuje odebrac sobie zycie niestety on tym razem nie pozwala na to. Wiem że brzmi to nie do końca w porządku dla wszystkich tych którzy utracili swoich najbliższych w ten sposób Ale ta dziewczyna jako jedna z nielicznych zostanie być moze kaleka do konca zycia dostaje od boga druga szanse na to by to wszystko naprawić wierzę w to że nigdy się nie poddasz i nie zmarnujesz tego co najważniejsze czyli życie które można powiedzieć dostajesz drugi raz . To co napisałem to jest tylko 1% tego co chciałem przekazać od siebie . Ogromna prośbą dla wszystkich tych co wypisują te pierdoly zobaczcie w lustro i zadajcie sobie pytanie. kim ja tak naprawdę jestem

:-(
4 lat temu

I to są właśnie nasze czasy, gdzie niby mamy „wszystko” tylko gdzie to wszystko to ułuda, plastikowy świat zapatrzeni w coś czego nie ma brakuje nam szczęścia ale tego prawdziwego.
Aż serce się kroi że została ze swymi problemami Sama 🙁

X
4 lat temu

Czy nie popekaly jej bebeki?

Tomi
4 lat temu

Jeszcze trochę i kierowca będzie miał kotlet z twarzy czysty burak jest

kierowca
4 lat temu

Chciała zrobić Pedicure bo miała brzydkie paznokcie kosmetyczka mówiła jej nie przyjmę już dzisiaj pani proszę jutro przyjść szła przy torach pociąg zrobił jej gratis nie tylko pedicure hahaha ?

Inny szukał wrażeń wlazł na słup elektryczny chciał popisać się przed dziewczynami być może przeleciec koleżanki niestety prąd był szybszy ?

...
odpowiada  kierowca
4 lat temu

Człowieku nie szukaj tutaj atencji.Nie mam słów na to jak chorą osobą jesteś.

XXX
4 lat temu

smigłowiec zakończył dyzur…masakra

Tomi
4 lat temu

Zastanówcie się co piszecie bo wasze komentarze to tragedia sami nie wiecie co was czeka

111
0
Napisz co o tym sądziszx