Potrącenie dwójki chłopców – pechowa sobota

Udostępnij
Tweet

Do potrącenia dwóch chłopców w sobotę. Jeden z nich doznał wstrząśnienia mózgu. Te dwa zdarzenia różnią się od siebie w każdym calu.

+

12-letni chłopiec przemieszczał się po przejściu dla pieszych przy ul. Armii Krajowej w Ostrowie Wlkp. Nie zauważył go kierowca Forda Ka. Poszkodowany uderzył głową w przednią szybę samochodu. Po samym zdarzeniu był roztrzęsiony, ale nie miał widocznych żadnych obrażeń. W szpitalu stwierdzono wstrząśnienie mózgu, co jest obrażeniem powyżej 7 dni.

Godzinę później na skrzyżowaniu Skorupki/Traugutta w Ostrowie Wlkp. doszło do zdarzenia z udziałem 10-latka. Tym razem chłopiec jadąc rowerem uderzył w bok Toyoty Hilux. Został zabrany na noszach do ostrowskiego szpitala.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aa
6 lat temu

kierowca z new York pizza tak samo nie ogar jak ta blondyna co pizze robi…

aaaaaa
6 lat temu

niech rodzice nauczą dzieci znaków drogowych bo widać ze Traugutta Scorupki tam jest mnóstwo znaków STOP lub UstąpPIerwszeństwa te znaki to dzieci w przedszkolu juz znają…. poza tym ja nie mówie ze rodzic ma do +18 pilnować bo tak się nie da ale podstawowa znajomość ruchu drogowego jeśłi dziecko wyjezdza poza furtke swojego podwórka…..

Ed
odpowiada  aaaaaa
6 lat temu

To Izabella się już ulicy swego imienia doczekała? Patrzcie państwo, rola w Bondzie, Ogniem i Mieczem, zamążpójście z Czerkawskim i proszę – szaleństwo postępuje;)

22
0
Napisz co o tym sądziszx