Odpowie za narkotyki i dopalacze

Udostępnij
Tweet

Kryminalni w związku z przestępczością narkotykową zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Kryminalni przejęli ponad 30 opakowań z dopalaczami i kilkadziesiąt gramów marihuany.

+

Kryminalni ostrowskiej komendy, w ubiegłym tygodniu weszli do jednego z mieszkań, które zajmował 25-latek. Z zebranych informacji wynikało, że może trudnić się on sprzedażą środków zastępczych tzw. dopalaczy.

Policjanci podczas przeszukania mieszkaniu znaleźli susz roślinny, który okazał się marihuaną i ponad 30 opakowań produktów o różnych nazwach. Ujawnione środki zostały zabezpieczone i przekazane do badań laboratoryjnych. Mundurowi zabezpieczyli również pieniądze i telefon komórkowy, co będzie stanowiło zabezpieczenie majątkowe na poczet przyszłych kar.

Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Śledczy czekają teraz na wyniki badań laboratoryjnych. Jeśli przeprowadzone przez biegłego badania zabezpieczonych substancji wykażą, że są to środki niebezpieczne dla życia i zdrowia, wówczas mężczyzna może trafić do więzienia nawet na kilka lat.

Za uprawę i wytworzenie ponad 30 gramów marihuany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ujawniono ciało na przystanku (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dawid
6 lat temu

robią kase na tych narkotykach, , dorabiaja sie, bmkami najnowszymi jezdza w ostrowie ich pelno, albo odolanow raszkow , ile audic itp 2 3 letnich

pos
odpowiada  dawid
6 lat temu

Są klienci to są i sprzedawcy, normalne.

Fix
6 lat temu

…tej kasy ze zdjęcia na poręczenie trochę mało…..

3
0
Napisz co o tym sądziszx