OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Imieniny pani prezydent dla wszystkich. Do zobaczenia za rok!

Prezydent Beata Klimek, niczym Królowa Anglii Elżbieta, wyprawiała dzisiaj imieniny dla wszystkich. Co prawda nie poinformowała mieszkańców o tym szczególnym dniu i wynikającym z niego zaproszeniu, ale mimo to fakt ten spowodował, że wielu urzędników, kierowników, dyrektorów szkół i innych instytucji przychodziło stadnie do Jej gabinetu. Oczywiście całodniowe wykorzystywanie urzędu na prywatne uroczystości spowodowało obecność naszej kamery.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/09/imieniny-prezydent.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/09/krolwa-beata.jpg”]Pani prezydent wychodzi z założenia, że Jej imieniny nie są czymś prywatnym, w końcu jest osobą publiczną…

Beata Klimek: – To nie jest tak do końca, że to są prywatne imieniny. Jestem osobą publiczną.

To trochę dziwne, że osoby zarabiające ponad 10 tysięcy na miesiąc muszą wysługiwać się trzema urzędowymi sekretarkami, które cały dzień są zaangażowane do sprzątania po tłumnie przybywających gościach, a w tym czasie mogłyby zrobić coś bardziej pożytecznego, bo raczej krainą mlekiem i miodem płynącą, jako miasto, nie jesteśmy. Od uroczystości są restauracje, których w Ostrowie nie brakuje, a w dodatku prezentują one dobry poziom.

Beata Klimek: to 15 minut na wypicie kawy i zjedzenie ciastka niczego nie zmienia.

Pani prezydent tłumaczyła, że to tylko kwadrans na każdą osobę. Zdarzały się jednak podlegli pani prezydent goście spędzający` 20, a nawet 30 minut.

Jednym z gości był starosta Paweł Rajski wraz z zastępcą. Oto jak tłumaczył swoją obecność.

Paweł Rajski: – Dobra współpraca z samorządem powoduje, że składamy sobie życzenia. Nie wiem jak to wygląda u innych samorządowców i że goście spędzają tam po kilkadziesiąt minut.

I na koniec bardzo ważne przesłanie od kochanej, przytulającej wszystkich ostrowian, pani prezydent.

Beata Klimek: – Raz w roku z okazji imienin, na wypicie kawy z prezydentem uważam można sobie pozwolić. Ja dzisiaj przyjmuję serdeczne życzenia nie tylko od moich współpracowników, ale przychodzą także osoby z całego Ostrowa. Z każdym chętnie się spotkam i z każdym wypiję imieninową kawę.

To bardzo dobra wiadomość. Tym samym pani prezydent ma zagwarantowaną bezpłatną reklamę w przyszłym roku z zaproszeniem dla wszystkich ostrowian, którzy tego dnia zechcieliby złożyć serdeczne życzenia i napić się z panią prezydent kawy, a także zjeść dobre ciasto, nie tylko przy okazji wyborów.

źródło: ostrowska.tv

71 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
podobno
2 lat temu

Podobno w tym roku nie będzie imienin dla wszystkich. Tylko dla miłośników charyzmatycznych pereł.

Uu
2 lat temu

Powinna zwrócić dniówkę albo nawet dwie.

ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 lat temu
namiętny Zbychu
4 lat temu

A ja z innej beczki. Dzieje się tam w pokojach między urzędniczkami i urzędnikami? Ciekawy temat.

Lala
4 lat temu

Zabierzcie już tą fotografię bo tylko kobietę ośmieszacie do końca i bez tego jest żałosna

z doświadczenia
4 lat temu

do : Ostrowiak ( lub urzędnika na służbie) odpowiedź brzmi : ucieszyliby się, że nie muszą

Żul
4 lat temu

Ja bym też poszedł złożyć życzenia pani prezydent, ale ciastek nie piję.

1 3 4 5
71
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x