OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zniszczyli tężnię i toaletę w parku miejskim (wideo)

Ostrowska tężnia w Parku Miejskim oraz elementy zewnętrzne toalety publicznej, wybudowanej za ćwierć miliona zł, zostały kilka dni temu uszkodzone. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i służb udało się zatrzymać podejrzanych. Okazało się, że są pijani.

Najpierw jeden ze sprawców zerwał oświetlenie zamontowane na terenie tężni. Po chwili przeszedł w stronę toalety publicznej, gdzie uderzał w zewnętrzną elewacją, uszkadzając jej elementy. Policjanci po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia pojechali na interwencję. Na pobliskim parkingu zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich to 20-latek, który już usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przy zatrzymanych znaleziono metalową pałkę.

Przypomnijmy, że tężnia kosztowała 700 tys. zł, a toaleta 250 tys. zł. Straty wyceniono na 10 tysięcy złotych. Miasto zamierza być oskarżycielem posiłkowym. Od sprawcy będą domagać się pokrycia naprawy szkód oraz wykonywania prac społeczno-użytecznych.

Całe zdarzenie nagrały kamery z monitoringu miejskiego.

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KIBIC LECHA
1 miesiąc temu

Jap**rdole ta wioska w końcu coś robi aby tu ładnie wyglądało, A jakies je**ne patusy niszczą mogłeś baranka w ścianę rypnąc jak wam się nudziło

Jegomość33
1 miesiąc temu

I dobrze chłopoki zrobiliśta!! Trza było tą wiatę w drzazgi rozpierdilić. Gówno nikomu niepotrzebne za 700 tys.

Kononowicz
1 miesiąc temu

Daro,
Piją wódkę i piwo, palą marychę?!?! Nie rozwalają niczego, ale zapewne jeszcze chodzą po trawniku z tymi kocami!! jak tak można? Może jeszcze te koce są tęczowe?! Do Łagrów Ich wszystkich!! A park zostawmy kaczkom.

Daro
1 miesiąc temu

Krótko mówiąc dzieciaki z patologi. Ale co najlepsze, latem w tym parku na polanie, porozkładanych kocykach dzieciaki koło 13lat 15lat, w tym młode dziewczyny, palą marychę, pije wódkę piwo i nikogo to nie interesuje. Na przeciwko urzędu miasta i kompletnie nic się nie dzieje, policja tam nie chodzi bo za daleko, a może się boi. Problem kamerę jedną zamontować i szczeniaków pogonić ?

BabaYaga
1 miesiąc temu

Upublicznić wizerunki i dane osobowe!

Wiesław Z.
1 miesiąc temu

Sracz za tą kwotę powinien mieć klamki ze złota i papier toaletowy z jedwabiu. Samorząd pod sąd!

Imbecyle
1 miesiąc temu

Kazać im gnój wywalać!!!

Chujwamwmordy
1 miesiąc temu

10tys za rozwaloną wiązkę I lampkę od kibla Ty jesteście jebnieci

Bbbb
1 miesiąc temu

Macie swoja patologie z ostrovii idioci z palkami wielkich gangsterow udaja

NO RESPECT
1 miesiąc temu

Policja nie ma czasu na takie pierdoły, muszą pilnować biur poselskich i domów polityków jednej partii czy zatrzymywać rolników za krytyczne wobec nich banery.

46
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x